معروف: دیدار برابر چین مهم و تعیین‌کننده است

سعید معروف کاپیتان تیم‌ملی والیبال ایران پس از پیروزی برابر قزاقستان در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان کولاکوویچ صحبت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سعید معروف بعد از پیروزی 3 بر صفر ایران مقابل قزاقستان در نشست خبری، اظهار داشت: امروز قزاقستان در ست اول امتیاز به امتیاز جنگید و با ایران پیش آمد. در ست‌های دوم و سوم ایران نمایش عالی داشت و موفق به شکست حریف خود شد.
وی با بیان این‌که تیم ایران مقابل قزاقستان نمایش عالی داشت، گفت: بازیکنان در سرویس خیلی خوب بودند و این بازی را با موفقیت پشت سر گذاشتند و باید برای بازی فردا مقابل چین آماده شویم.
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران درباره شگفتی قطر و پیروزی این تیم برابر استرالیا گفت: ما فعلاً درباره نتایج گروه دیگر فکر نمی‌کنیم، فردا باید بدون هیچ شگفتی چین را شکست دهیم. نتایج دیگر بازی‌ها برای ایران فرقی نمی‌کند. نتیجه بازی با چین برای ایران در مراحل نیمه‌نهایی و نهایی مسابقات مهم و تعیین‌کننده است.
معروف با تاکید بر این‌که برای مسابقه با چین آماده‌ایم، ادامه داد: در چند سال گذشته همیشه با چین بازی کردیم و همیشه هم بازی سختی داشتیم. در حال حاضر خیلی احساس آمادگی و قدرت داریم و به پیروزی مقابل چین امیدوارم.

بیشتر بخوانید:

والیبال انتخابی المپیک؛ شریفی امتیازآورترین بازیکن ایران برابر قزاق ها

تگ ها


اخبار والیبال والیبال سعید معروف ایگور کولاکوویچ تیم ملی والیبال ایران تیم‌ــــ‌ملی‌ــــ‌والیبال‌ــــ‌قزاقستان انتخابی المپیک والیبال ۲۰۲۰ والیبال