معروف و لژیونرها چه زمانی به اردو می روند؟

از میان ۸ لژیونر دعوت شده به تیم ملی والیبال تنها امیر غفور از ابتدا در میان سایر ملی پوشان حاضر شده است....

به گزارش "ورزش سه"، لیست اولیه تیم ملی روز ۵ فروردین ماه اعلام شد و از دیروز هم اردوی ملی پوشان والیبال با حضور ۱۸ بازیکن آغاز شد. البته دو بازیکن یعنی پوریا یلی و علی اصغر مجرد به دلیل ابتلا به کرونا روزهای ابتدایی تمرین را از دست خواهند داد.


از سوی دیگر ۸ لژیونر در لیست تیم ملی دیده می شدند که فعلا فقط امیر غفور در اردو دیده می شود. این پشت خط زن باتجربه تیم ملی که نیم فصل دوم را در لیگ ترکیه سپری کرد، بعد از پایان کارش ترجیح داده هر چه سریعتر وارد اردوی تیم ملی شود.


حالا هنوز زمانی برای ورود سایر لژیونرها از جمله سعید معروف، سیدمحمد موسوی، میلاد عبادی پور، بردیا سعادت، امیرحسین اسفندیار، جواد کریمی و امیرحسین توخته اعلام نشده؛ در حالی که ماموریت باشگاهی برخی از آن ها به اتمام رسیده و برخی هم هنوز مشغول بازی در تیم باشگاهی خود هستند.


امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال در این باره به "ورزش سه" گفت: امیر غفور خودش داوطلب شد که زودتر از بقیه و از ابتدای اردو حضور داشته باشد، اما درباره زمان حضور بقیه لژیونرها در اردو باید منتظر نظر ولادیمیر آلکنو باشیم. او و دستیار ایتالیایی اش وضعیت لژیونرها را رصد می کنند و به زودی تکلیف حضور آن ها مشخص خواهد شد.


با این وضعیت به نظر می رسد قبل از ورود ولادیمیر آلکنو به ایران یعنی روز ۲۲ فروردین خبری از حضور لژیونرها به اردو نخواهد بود.

تگ ها


والیبال تیم ملی والیبال ایران