معصومی: باید مقابل استقلال اخراج می شدم!

بازیکن شهر خودرو می‌گوید اخراجش در برابر استقلال صحیح بوده اما او از عمد مرتکب خطا نشده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بازیکن  شهر خودرو که در دیدار با استقلال اخراج شده بود و بازی با گل‌گهر را از دست داد می تواند در دیدار با آلومینیوم تیمش را همراهی کند محمد عرفان معصومی در خصوص شرایط شهر خودرو به خبرنگار ما گفت: متاسفانه در این چند هفته اخیر آن  نتایج لازمی که دلمان می خواست را به دست نیاوردیم و بدشانس هم بودیم، اگر کمی خوش شانس تر بودیم الان جایگاهمان این جای جدول نبود و بالاتر از این ها قرار داشتیم. بالاخره تیم ما تغییرات زیادی داشته و طول می‌کشد که با همدیگر هماهنگ شویم و نتایجی که می خواهیم را به دست بیاوریم . هرچه بیشتر بگذرد  بهتر با هم هماهنگ‌ می‌شویم و می توانیم حرف‌هایی برای گفتن داشته باشیم.


او در خصوص دیدار با آلومینیوم ادامه داد: آلومینیوم در هفته های اخیر نشان داده تیم خوب و سرسختی است  آنها دونده هستند و فیزیکی بازی می‌کنند. ما این تیم را آنالیز  کرده ایم و این  هفته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و می‌رویم که انشاالله سه امتیاز این بازی را با قدرت بگیریم که هم از لحاظ شرایط روحی خوب شویم و هم جایگاه در شان شهر را کسب کنیم .


این بازیکن که در دیدار حساس تیمش با استقلال اخراج شد در این خصوص اضافه کرد: اخراجم کاملا درست بود و من خطای خطرناکی انجام دادم ولی از عمد نبوده و من کاملا برای توپ رفتم ولی فاصله من با توپ زیاد بود و بازیکنان استقلال زودتر به توپ رسید و من پایش را زدم ، خطا کردم و خودم قبول دارم ولی بالاخره فوتبال است و این مسائل پیش می آید .


معصومی در پایان در خصوص اینکه رحمتی می تواند همراه شهر خودرو نتیجه بگیرد یا خیر افزود: امسال اولین سال مربیگری آقای رحمتی است، مدت کمی است که سرمربی تیم شده ولی نشان داده پتانسیل این را دارد که امسال نتیجه بگیرد و همچنین در آینده مربی بسیار خوبی باشد ، او از لحاظ فنی و شخصیتی خیلی خوب است و ارتباطش با بازیکنان خیلی خوب است . آقای رحمتی خیلی به ما کمک می‌کند و به نظر من الان زمان زیادی نگذشته و هماهنگ کردن یک تیم زمان بر است .قطعا آقامهدی می تواند موفق شود به شرط اینکه به او زمان بدهیم و صبر و حوصله داشته باشیم. هفت بازی انجام شده و هرچه جلو تر برویم بهتر می شویم .

بیشتر بخوانید:

فرشید اسماعیلی در کمیته انضباطی باشگاه حاضر شد

دیاباته: برای آقای گلی هنوز انگیزه دارم

 

 

تگ ها


فوتبال ایران محمد عرفان معصومی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال