معضل بدهی ژوزه با یک فقره چک حل شد

پس از کش و قوس های فراوان باشگاه پرسپولیس با صدور یک فقره چک تمام مطالبات مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالی پیشین خود را پرداخت کرد ......

پس از کش و قوس های فراوان باشگاه پرسپولیس با صدور یک فقره چک تمام مطالبات مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالی پیشین خود را پرداخت کرد. این پول که باید به حساب یک صراف واریز می شد تا او این مبلغ را به خارج از کشور انتقال دهد با مساعدت مسوولان باشگاه پرسپولیس این کار صورت گرفت و پس از واریز پول به حساب صراف با توجه به این که این مبلغ بسیار سنگین بود او این مبلغ را در سه قسط به یکی از بانک های اروپایی منتقل کرد تا این بانک این پول را به حساب سرمربی پیشین پرسپولیس واریز کند.
تمام پرداختی ها به صورت کامل انجام شده است، اما با توجه به این که بانک مقصد مبلغی را به عنوان کارمزد از پول واریزی باشگاه پرسپولیس کسر می کرد، در نهایت ۶۶۰ یورو کم تر به حساب ژوزه واریز شده است و این مربی هم بابت این مبلغ تخفیفی به باشگاه پرسپولیس نداده است و اعلام کرده است که این مبلغ را نیز واریز کنند.
در نهایت مسوولان باشگاه پرسپولیس روز سه شنبه هفته قبل این ۶۶۰ یورو را نیز از طریق یکی از صرافی های تهران به حساب مانوئل ژوزه واریز کرده اند و منتظر هستند تا رسید پرداخت این پول به دست شان برسد.
با توجه به این اتفاقات، پرونده مانوئل ژوزه که یکی از سنگین ترین پرونده های تاریخ باشگاه پرسپولیس محسوب می شد به طور کامل بسته شده است و دیگر جای نگرانی نیست.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال