!معضل جدید کمیته اخلاق؛آتش زدن پیراهن

عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از تشکیل پرونده آتش زده پیراهن تیم نفت توسط ناصر فریادشیران خبر داد ......

عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از تشکیل پرونده آتش زده پیراهن تیم نفت توسط ناصر فریادشیران خبر داد.

عبدالله سمامی، عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، درباره انتشار فیلمی از ناصر فریادشیران که پیراهن تیم نفت طلاییه را به آتش می کشد و در پاسخ به این سوال که واکنش کمیته اخلاق به این رفتار چیست، گفت: همان طور که در جریان هستید این تصویر در فضای مجازی و رسانه های عمومی منتشر شده است. رفتار انجام شده نه تنها جزو مصادیق بی حرمتی و بی احترامی به اصحاب باشگاه نفت محسوب می شود، بلکه از مصادیق بی اخلاقی و بی احترامی به علاقه مندان و دل بستگان به باشگاه هم به حساب می آید.

او ادامه داد: علاوه بر این شما تصور کنید، اگر هر کس با هر باشگاهی به مشکل خورد بخواهد چنین اقدامی انجام دهد مطمئنا وانفسایی خواهد شد. ضمن این که افرادی که به صورت تخصصی در ورزش فعالیت دارند، می دانند که چنین اختلافاتی طبیعی است و باید برای حل مشکل از راه های قانونی اقدام کرد. نمی توان به افراد اجازه داد با اقداماتی نظیر آتش زدن پیراهن آن باشگاه، به حیثیت فوتبال و آن باشگاه لطمه وارد کنند.

این عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ادامه داد: در همین راستا پرونده ای در کمیته اخلاق تشکیل شده و با جمع آوری مدارک و مستندات و رسیدگی های تکمیلی، رای مقتضی درباره این پرونده صادر خواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال