معضل جدید PSG؛ ۹ دروازه بان در رختکن!

حضور ۹ دروازه بان در لیست پاری سن ژرمن باعث بوجود آمدن شرایط بغرنجی در رختکن این باشگاه شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کیلور ناواس که در فصول اخیر دروازه بان اول پاری سن ژرمن یوده، فصل بعد نیز جدی ترین رقیب جیجی دونارونا برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی این تیم خواهد بود. اما فصل گذشته سرخیو ریکو، دروازه بان ۲۷ ساله و اسپانیایی سنگربان دوم پاری سن ژرمن بوده و با ثبت هشت کلین شیت در ۱۳ بازی، خود را گزینه قابل اعتمادی نشان داد. اما به نظر می رسد به زودی شاهد جدایی ریکو از باشگاه فرانسوی باشیم. فصل گذشته اخباری در مورد احتمال انتقال او به لاتزیو منتشر شده و حالا نیز ریکو در لیست خرید باشگاه رم قرار گرفته است.

آلفونس آرئولا دیگر گزینه ای است که احتمالا از پاری سن ژرمن جدا خواهد شد. آرئولا که از جوانی بازیکن این تیم بوده و با حضور در آکادمی این باشگاه بیش از ۱۰۰ بازی برای پاری سن ژرمن انجام داده، احتمالا به صورت دائمی راهی لیگ برتر و باشگاه وستهام خواهد شد.

دنیس فرانچی ۱۸ ساله پس از دو فصل حضور در تیم زیر ۱۹ سال راهی تیم اصلی می شود. همچنین پاری سن ژرمن در تابستان امسال لوکاس لاوالی، دروازه بان ۱۸ ساله و با استعداد لیل را نیز جذب کرده اند و احتمالا در سال های پیش رو نام این دو سنگربان را بیشتر خواهیم شنید.

مارکین بولکا، دروازه بان سابق سابق آکادمی چلسی و گاریسون اینوسنت، سنگربان اهل هائیتی نیز احتمالا امسال پاری سن ژرمن را به صورت قرضی ترک می کنند و این سرنوشت در انتظار لکساندر لتلیر ۳۰ ساله نیز خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

ناامیدی امباپه؛ بی تفاوتی آزاردهنده کهکشانی‌ها

مقصد بعدی مهاجم نیمکت نشین PSG مشخص شد؟

 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلور ناواس آث میلان فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال