معقولی بعد از حضور در آلومنیوم: ظاهرا من یک نفر در سپیدرود زیادی بودم؛ علی کریمی باعث و بانی جدایی من نیست

رضا معقولی با جدایی از تیم سپیدرود رشت به آلومینیوم اراک پیوست. به گزارش مدال رضا معقولی هافبک سابق سپیدرود رش ......

رضا معقولی با جدایی از تیم سپیدرود رشت به آلومینیوم اراک پیوست.

به گزارش مدال رضا معقولی هافبک سابق سپیدرود رشت که در ابتدای حضور علی کریمی در این تیم جزو لیست مازاد قرار گرفته بود، با جدایی از جمع رشتی‌ها و با عقد قراردادی به عضویت تیم آلومینیوم اراک درآمد. 

پیش از این صحبت‌هایی مبنی بر مشکلات سپیدرود در جذب بازیکن به دلیل پر بودن لیست این باشگاه وجود داشت که حالا با جدایی رضا معقولی، یک جا در لیست سپیدرود باز شده و می‌توانند یک بازیکن به خدمت بگیرند.

آلومینیوم اراک در حال حاضر با هدایت محمد ربیعی مسابقات دسته اول فوتبال کشور را پشت سر می‌گذارد و از سه دیدار ابتدایی خود، ۴ امتیاز کسب کرده است و در رده هشتم جدول حضور دارد

رضا معقولی اظهار داشت:

من را در عمل انجام شده قرار دادند و کل طلبم از سپیدرود را بخشیدم و قرار شد با بازیکنی در آلومینیوم اراک معاوضه شوم.

وی ادامه داد:

نمی‌دانم چرا من را کنار گذاشتند ظاهرا من یک نفر در سپیدرود زیادی بودم. من با علی کریمی مشکلی نداشتم. اتفاقا خدا خدا می‌کردم کسی جز علی آقا به این تیم نیاید ولی نمی‌دانم چه شد .حتی برای ملاقات با او به باشگاه رفتم ولی گفتند وقت ندارد و نتوانستم با او صحبت کنم. واقعا دلیل این اتفاق را نمی‌دانم.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود افزود:

با مدیرعامل تیم صحبت کردم و به او گفتم میلی به جدایی ندارم. ابتدا گفتند دلیل این جدایی فنی است و بعد گفتند مبلغ قراردادت بالا است. در نهایت من نفهمیدم چه شد و در بین آن همه بازیکن من کنار گذاشته شدم. من حتی به لحاظ مالی با آنها کنار آمدم و قبول کردم تخفیف بدهم ولی در نهایت مسائلی مطرح شد که فهمیدم می خواهند من بروم. ظاهرا این تصمیم از قبل گرفته شده بود و می‌خواستند مرا معاوضه کنند.

معقولی با اشاره به برخی شیطنت‌ها گفت:

به من هیچ فرصتی داده نشد. من به سلیقه شخصی مربی احترام می‌گذارم ولی برای تیمی که توان مالی قوی ندارد این تصمیم عجیب بود. فکر می‌کنم خود علی آقا باعث و بانی این جدایی نیست و افراد دیگری بودند که نمی‌خواستند من باشم چون از همان روز که آمدند به من گفتند تو پیشنهاد داری بیا به فلان تیم برو. من تعجب کردم و در نهایت هم که ترتیب انتقال من به آلومینیوم را دادند. من به این جدایی رضایت دادم ولی قلبا راضی نبودم چون فکر می‌کنم در حق من کم لطفی شد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال