معنوی نژاد، اولین لژیونر ایرانی در فرانسه

محمدجواد معنوی نژاد دو سال بعد از خروج از سری آ ایتالیا، این بار فرانسه را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران که از سال ۲۰۱۷ با پیوستن به تیم ورونای ایتالیا یکی از جوانترین لژیونرهای ایرانی لقب گرفت و تا سال ۲۰۱۹ نیز جزو بازیکنان اصلی این تیم بود، در دو فصل اخیر در لیگ ایران به میدان رفت و حالا بار دیگر قصد دارد راهی اروپا شود.


با اینکه این روزها محمدجواد معنوی نژاد در اردوی تیم ملی به سر می برد و تمرکز خود را روی قرار گرفتن در لیست نهایی ولادیمیر آلکنو برای المپیک توکیو گذاشته، باشگاه فرانسوی "پویتوین پویتیرز" در خبری رسما اعلام کرده که این بازیکن ایرانی را برای فصل آینده به خدمت گرفته است.


این باشگاه در متنی که برای معرفی معنوی نژاد منتشر کرده، نوشته است: «از بالای برج میلاد تهران، محمدجواد معنوی‌نژاد مقصد بعدی‌اش را می‌بیند. او آماده عبور از کوه‌‌ها و پیوست به تیم پویتیه برای فصل ۲۲-۲۰۲۱ است. این دریافت کننده - مهاجم ملی‌پوش در تیم ورونا به طرز چشمگیری پیشرفت کرد. شما می‌توانید خیلی زود از تشویق او لذت ببرید.»


با این انتقال معنوی نژاد اولین بازیکن ایرانی حاضر در لیگ فرانسه لقب گرفته؛ اگرچه پیش از این یک بار علی شفیعی سال ۹۸ قراردادش را با همین تیم پویتیرز امضا کرده بود، اما بعد از مدتی از رفتن به این کشور پشیمان شد و به شهرداری ارومیه پیوست.

تگ ها


محمدجواد معنوی نژاد والیبال