معنوی‌نژاد: کرونا ۲ هفته اذیتمان کرد

دریافت کننده ملی‌پوش تیم والیبال سایپا گفت: کرونا دو هفته از تمرینات ما را مختل کرد، اما خوشبختانه الان شرایط خوبی داریم....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، محمدجواد معنوی‌نژاد درباره عملکرد تیم والیبال سایپا در هفته نخست لیگ برتر، توضیح داد: چند نکته در بازی ما مقابل هورسان وجود داشت، به هر حال بازی اول ما بعد از شش ماه دوری از والیبال بخاطر شیوع ویروس کرونا بود که شرایط تیم را سخت می‌کرد. همچنین دوری از شرایط مسابقه هم بی تاثیر نبود که باعث شد بازی سختی مقابل هورسان داشته باشیم.

او با اشاره به برد سخت مقابل هورسان، توضیح داد: همیشه بازی اول فصل سخت است و این موضوع حتی قبل از آمدن ویروس کرونا نیز وجود داشت، الان هم که این شرایط اضافه شده که شرایط تیم‌ها را سخت‌تر می‌کند. البته مسلما رفته رفته کل تیم بهتر خواهد شد و فعلا طبیعی است که یک مقدار ناهماهنگی یا دوری از شرایط مسابقه در ترکیب تیم‌ها دیده شود.

ملی‌پوش والیبال ایران، درباره وضعیت تیم سایپا پس از پشت سر گذاشتن تمرینات تیمی با توجه به تعداد زیاد کرونایی‌های آن‌ها در پیش فصل، توضیح داد: خداراشکر به جز یکی دو هفته‌ای که کرونا اذیتمان کرد، دو ماه تمرین خوب داشتیم و در کنار بقیه تیم‌هایی که زود شروع کردند، الان شرایط خوبی داریم. هرچقدر از مسابقات بگذرد قطعا روند بهتری را طی خواهیم‌ کرد.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران، درباره سطح لیگ امسال نیز گفت: خوشبختانه در این فصل لیگ خوبی داریم و تنها تیم‌های کم اشتباه‌تر موفق خواهند شد. تیم‌هایی که بازی‌های خانگی و خارج از خانه خود را ببرند در پلی‌آف شرایط بهتری خواهند داشت که هدف ما هم کسب چنین نتایج خوبی است تا در جمع چهار تیم بوده و در صورت امکان قهرمان شویم.

بیشتر بخوانید:

تیم والیبال مریوان آمادگی بالایی نداشت/ کیفیت بازی دلچسب نبود

عطایی: با انتخاب مربی خارجی برای تیم ملی موافقم

 

 

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران والیبال محمدجواد معنوی نژاد والیبال