معین عباسیان: فصل قبل می‌توانستم استقلالی شوم

معین عباسیان هافبک تیم فوتبال سایپا ادعا کرد که باشگاه استقلال فصل قبل به دنبال به خدمت‌گرفتن او بوده است، اما در نهایت این انتقال نهایی شد....

به گزارش مدال، معین عباسیان درباره شرایط تیم سایپا برای فصل جدید و تغییرات زیادی که در زمینه بازیکن و کادر فنی در این تیم صورت گرفته است، گفت: ما امسال تغییرات زیادی داشتیم و خیلی از بازیکنان سایپا جدا شده‌اند. سیاست باشگاه و کادر فنی هم این بود که بازیکنان جوان به تیم اضافه شوند و ما قطعاً در فصل جدید یک تیم خوب، جوان و باانگیزه خواهیم داشت. طبیعتاً چند بازیکن باتجربه هم که در تیم هستند، می‌توانند به بازیکنان جوان کمک کنند.

وی با اشاره به اهدافی که سایپا در فصل جدید خواهد داشت، تأکید کرد: استراتژی باشگاه و کادر فنی در فصل جدید متفاوت است و با این بازیکنان جوان دنبال انجام بازی‌های خوب و نتیجه گرفتن هستیم. ما در فصل گذشته از لحاظ نتیجه‌گیری شرایط خوبی نداشتیم، ولی امسال دنبال یک جایگاه آبرومندانه در جدول هستیم. ما تیم خوبی داریم و قطعاً حریفی پرقدرت برای تمام تیم‌های لیگ برتری خواهیم بود.

هافبک تیم فوتبال سایپا که در یکی دو فصل گذشته تمایل داشت در یکی از دو تیم محبوب پایتخت بازی کند، در این مورد اظهار داشت: فصل گذشته بحث حضورم در استقلال جدی بود، ولی امسال صحبت‌ها جدی نبود. من چند پیشنهاد داشتم، ولی در نهایت تصمیم گرفتم که در سایپا بمانم. من یک سال در این تیم بازی کردم و دوست داشتم که دوباره همکاری‌ام را با این تیم ادامه دهم.

بیشتر بخوانید:
نقل و انتقالات/مدافع پیشین استقلال به سایپا پیوست

تگ ها


معین عباسیان اخبار باشگاه سایپا سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال