مغانلو: می‌خواستم محمد انصاری را بزنم

مهاجم تیم پیکان گفت دیدار با سپاهان یکدل ترین پیکانی بوده است که در این فص از رقابت های لیگ برتر به چشم دیده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم پیکان به لطف درخشش شهریار مغانلو توانست در آخرین دیدار خود در لیگ نوزدهم، مقابل سپاهان به نتیجه مساوی برسد و همین یک امتیاز برای ابقای شاگردان ویسی در لیگ برتر کافی بود. مغانلو که در این فصل از رقابت ها با ۱۳ گل پس از شیخ دیاباته در رده دوم بهترین گلزنان لیگ برتر قرار گرفت، در یک گفتگوی تصویری اعلام کرد محمد انصاری در لیگ نوزدهم بهترین مدافعی بوده که در مقابلش قرار گرفته است.


در زیر صحبت های شهریار مغانلو را با هم می خوانیم:


آقای گل نشدن در لیگ نوزدهم؟


فوتبال ورزش سختی است که از قبل قابل پیش بینی نیست. هر مهاجمی علاقه دارد آقای گل بشود ولی اولویت من موفقیت پیکان بود. به نظر من پیکان قابلیت این را دارد که در بالای جدول باشد و برای سهمیه بجنگد. ولی متاسفانه روند به شکلی پیش رفت که کار پیکان به جنگیدن برای بقا رسید و امیدوارم سالهای بعد وضعیت تیم بهتر شود.


علت به رختکن نرفتن عبدالله ویسی در بین دو نیمه دیدار با سپاهان؟


زمانیکه ما در وقت های تلف شده نیمه اول گل خوردیم، طبیعتا زیر فشار بودیم. نه فقط من، بلکه کل بچه های تیم، کادرفنی و حتی اعضای هیئت مدیره تحت فشار بودیم و فکر میکنم خدا به ما رحم کرد.


جو رختکن بدون ویسی؟


فقط دوست داشتیم بازی را ببریم و می توانستیم بازی را ببریم و پیکان یکدلی که دوست داشتم ببینم را در بازی با سپاهان دیدم.


زدن ضربه پنالتی؟


بعضی وقتها بود که شرایط پنالتی زدن را نداشتم و دوست داشتم پیکان موفق شود. مثلا در بازی با تراکتور ضربه پنالتی را به جلال الدین علی محمدی دادم. مهم موفقیت تیم است و گل زدن من مهم نیست. برای من اولویت اولم موفقیت تیم پیکان است.


سرسخت ترین مدافع لیگ؟


نیم فصل اول در بازی با پرسپولیس محمد انصاری خیلی من را اذیت کرد جوری‌که حتی می خواستم او را بزنم. انصاری یکی از بهترین دفاع آخر های لیگ است و امیدوارم زودتر سلامتیش را بدست بیاورد.


بهترین گل فصل؟


گلی که از روی ضربه ایستگاهی به صنعت نفت زدم.

بیشتر بخوانید:

ویسی: پرسپولیس خواهان مغانلو است اما نمیگذارم برود

مغانلو: ایران نمی‌مانم، باید مسیر طارمی را بروم

 

 

تگ ها


فوتبال ایران شهریار مغانلو پیکان تهران فوتبال