مغانلو: پرسپولیس را دوست دارم اما ...

شهریار مغانلو مهاجم تیم سانتا کلارای پرتغال می‌گوید که از تیم های پرسپولیس و تراکتور پیشنهاد دارد اما در جریان امور رضایت نامه اش نیست....

به گزارش "ورزش سه"، با رسمی شدن انتقال مهدی ترابی به تیم فوتبال پرسپولیس، حالا مهدی ترابی تبدیل به جذاب ترین گزینه نقل و انتقالات زمستانی شده است؛ بازیکنی که فصل گذشته گلزن ترین بازیکن ایرانی لیگ برتر بود و تصمیم به حضور در لیگ پرتغال و تیم فوتبال سانتا کلارا گرفت اما حالا بعد از چند ماه احتمال حضورش در لیگ ایران مطرح شده است.

او امشب در برنامه شب های فوتبالی حضور یافت و در این خصوص اظهار نظر کرد: «خداراشکر شرایط خوبی دارم، توانستم در بازی آخر هم بازی کنم و نمره خوبی هم بگیرم و امیدوارم این روند ادامه دار باشد.»

مغانلو در پاسخ به این سوال که آیا از حضور در لیگ پرتغال راضی است؟ گفت: «بالاخره باید شرایطی را تجربه می‌کردم و از روند یکنواختی در می‌آمدم و چیزهای زیادی یاد گرفتم و امیدوارم که تداوم داشته باشد.»

سوال بعدی این بود که از چه تیم هایی پیشنهاد دارد؟ مغانلو توضیح داد: «باشگاه پرسپولیس پیشنهاد داده و دو باشگاه دیگر هم همینطور. خودم دخالتی نمی‌کنم و اگر مدیربرنامه ام صلاح بدانند منتقل می‌شوم و خودم دخالتی نمی‌کنم. اگر اتفاق بیفتد برای من خوشحال کننده است؛ چه پرسپولیس، چه تراکتور و سپاهان. تیم های بزرگی هستند و آرزوی هر بازیکنی است که در تیم های دیگر بازی کنند.»

وی درباره تیم های خواهانش پاسخ داد: «سپاهان پیشنهاد نداده اما پرسپولیس و تراکتور پیشنهاد دادند.»

در ساعات اخیر همچنین شایعاتی پیرامون دریافت رضایت نامه مغانلو توسط خودش مطرح شده که او در این باره گفت: «من فکر کنم [موضوع] رضایت نامه را مدیربرنامه ام بیشتر در جریان است و اطلاع خاصی ندارم.»

شهریار مغانلو در مورد علاقه اش به پرسپولیس عنوان کرد: «من پرسپولیس را دوست دارم چون تیم بزرگی است و موفقیت هایی کسب کرده و باید ببینیم چه پیش می‌آید.»

تگ ها


سانتاکلارا پرسپولیس تهران نقل و انتقالات نیم فصل ۱۳۹۹ شهریار مغانلو