مقابل تراکتورسازی خوش‌شانس بودیم

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری فارس، وحید شیخ ویسی در مورد پیروزی استقلال خوزستان در هفته اول لیگ برتر مقابل تراکتورسازی گفت: در این بازی کمی خوش شانس بودیم و فوتبال روی خوبش را به ما نشان داد ......

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری فارس، وحید شیخ ویسی در مورد پیروزی استقلال خوزستان در هفته اول لیگ برتر مقابل تراکتورسازی گفت: در این بازی کمی خوش شانس بودیم و فوتبال روی خوبش را به ما نشان داد. شاید بازی در بازی های آینده بسیار بهتر از روز گذشته بازی کنیم و انگیزه بیشتری داشته باشیم. 

وی در مورد اینکه آیا این مسئله به دلیل مشکلات سال قبل است و اینکه تیم به هماهنگی نرسیده است، گفت: در شروع فصل مشکلی نداریم و هنوز اتفاقی رخ نداده و این مسئله به خاطر تغییرات زیادی که داشتیم. 20 بازیکن از جمع ما جدا شدند و 12-13 بازیکن به تیم اضافه شدند. در بازی روز گذشته فقط 3 یا 4 بازیکن از سال قبل درون میدان حضور داشتند. تمرینات ما خیلی زیاد بود اما رفته رفته بهتر می شویم. خدا را شکر دیروز فوتبال روی خوشش را به ما نشان داد و ما برنده شدیم.

دروازه بان استقلال خوزستان در رابطه با اینکه اعضای تراکتورسازی متفق القول او را بهترین بازیکن زمین معرفی کردند، عنوان کرد: خدا را شکر توانستم به مسئولیتی که بر عهده ام قرار داده شده به بهترین شکل عمل کنم. چند توپ را مهار کردم.

وی در مورد دیدار هفته آینده تیمش مقابل استقلال، گفت: بازی با استقلال شرایط خاص خودش را دارد. این اولین بازی خارج از خانه ماست. کارمان در این دیدار بسیار سخت است چرا که هواداران استقلال می خواهند در اولین بازی خانگی خود از تیم شان حمایت کنند و حضور پرشوری داشته باشند. انگیزه ما در این بازی باید دو برابر باشد تا بتوانیم نتیجه بگیریم. 

تگ ها


اخبار روز استقلال خوزستان فوتبال