مقابل تیم ماشین‌سازی تبریز کار راحتی نخواهیم داشت

اهواز- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تیم ماشین‌سازی تبریز یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر است و این تیم از بازیکنان بسیار خوبی تشکیل شده است و مقابل این تیم کار راحتی نخواهیم داشت....

به گزارش خبرنگار مهر، جواد نکونام عصر یکشنبه در گفت‌وگوی خبری پیش از بازی با ماشین‌سازی تبریز با بیان اینکه باید مقابل تیم ماشین‌سازی تبریز محکم در زمین حضور پیدا کنیم، افزود: بازیکنان این تیم از کوچک‌ترین فرصت نهایت استفاده را می‌کنند و ما نباید در بازی فردا غفلت کرده و با هوش در زمین مسابقه حضور پیدا کنیم.

وی از آمادگی روحی بالای بازیکنان تیم فولاد خوزستان برای بازی این هفته خبر داد و گفت: نفرات تیم پس از پیروزی مقابل تیم استقلال تهران از لحاظ روحی در شرایط خوبی قرار دارند و ما برای ادامه روند پیروزی‌های خود مقابل ماشین‌سازی تبریز به میدان می‌رویم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان با اشاره به اینکه هر هفته هدفمان کسب نتایج مطلوب است، گفت: ما هفته‌به‌هفته برای خودمان برنامه‌ریزی می‌کنیم و به دنبال کسب جایگاه بهتر هستیم.

نکونام با بیان اینکه در تمام تمرینات و بازی‌ها انگیزه کافی داریم، اظهار کرد: بازیکنان ما باید حرفه‌ای باشند و بزرگ فکر کنند و وظیفه‌مان این بوده است که زحمت بکشیم و به موفقیت برسیم.

وی با اشاره به اینکه حواشی هیچ تأثیری در روند حرکتی تیم فولاد خوزستان نخواهد داشت، تصریح کرد: ما به دنبال کسب نتیجه در زمین‌بازی هستیم و کوشش می‌کنیم با استفاده از توان خود مقابل حریفان به برتری دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان با بیان اینکه خریدهای خوبی در نیم‌فصل دوم داشتیم، عنوان کرد: در حال حاضر پاتوسی را نداریم و باشگاه در تلاش است که این بازیکن را به کشورمان بیاورد که حضورش قطعاً به ما کمک می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، بازی تیم‌های فولاد خوزستان و ماشین‌سازی تبریز در هفته بیست و دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور رأس ساعت ۲۱ فردا (نهم تیرماه سال جاری) در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار می‌شود.

شاگردان جواد نکونام هم‌اکنون با ۳۶ امتیاز در مکان پنجم جدول رده‌بندی قرار دارند.

تگ ها


تیم فوتبال فولاد خوزستان تیم فوتبال ماشین سازی لیگ برتر فوتبال ایران جواد نکونام