مقابل دورتموند پیروزی می‌خواهیم/ ۳ امتیاز از هت تریک من مهمتر است

مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت روسیه گفت: در لیگ قهرمانان اروپا بازی دوستانه‌ای وجود ندارد و برای پیروزی مقابل دورتموند آلمان بازی می‌کنیم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال زنیت سنت پترزبورگ روسیه از ساعت ۲۱:۲۵ فردا سه شنبه در آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا میزبان دورتموند آلمان است. زنیت با یک امتیاز در قعر جدول گروه F قرار دارد و جواز صعود از این گروه و یا حضور در لیگ اروپا را به دست نیاورد.

سردار آزمون بازیکن ایرانی تیم زنیت به همراه سرمربی این تیم در نشست خبری پیش از بازی با دورتموند حاضر شد.

آزمون که در بازی گذشته زنیت در لیگ روسیه موفق شد سه گل به تیم اورال بزند، گفت: در لیگ قهرمانان اروپا بازی دوستانه ای وجود ندارد. فردا ما برای پیروزی بازی خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا به ثمر رساندن سه گل در بازی با اورال به معنای بازگشت به آمادگی است؟ تصریح کرد: برای یک بازیکن گلزنی خیلی اهمیت دارد. یک ماه سخت را پشت سر گذاشتم؛ بدون تمرین ولی خوشبختانه به تدریج آماده می شوم. ما سه امتیاز را گرفتیم. این از همه چیز مهمتر است.

مهاجم ایرانی تیم زنیت درباره نقاط ضعف دورتموند یادآور شد: سرمربی تیم با ما درباره نقاط ضعف حریف صحبت خواهد کرد. بر اساس آن عمل می کنیم.

آزمون در پایان درباره ناکامی زنیت در این فصل از مسابقات لیگ قهرمانان اروپا گفت: امسال موفق نشدیم از مرحله گروهی صعود کنیم اما امیدوارم برای فصل بعد خودمان را بهتر آماده کنیم و نتایج بهتری بگیریم.

بیشتر ببینید:

تمجید باشگاه زنیت از سردار آزمون

مصاحبه با سردار آزمون پس از هتریک برای زنیت

 

 

تگ ها


بورسیا دورتمند تیم فوتبال زنیت سنت پترزبورگ فوتبال جهان سردار آزمون فوتبال