مقابل ذوب آهن تنبیه شدیم/ درباره پنالتی کارشناسان نظر می‌دهند

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: بعد از به ثمر رساندن گل اول به ذوب آهن موقعیت‌های خوبی داشتیم که استفاده نکردیم و در بازی با این تیم تنبیه شدیم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، سعید آذری، درباره تساوی تیم فولاد خوزستان مقابل ذوب آهن در هفته نخست لیگ برتر گفت: باید بدانیم ذوب آهن یک تیم بزرگ و حرفه‌ای است. اگر مقابل چنین تیمی از فرصت‌هایتان استفاده نکنید تنبیه می‌شوید. ما بعد از به ثمر رساندن گل نخست فرصت‌های خوب دیگری برای گلزنی داشتیم که این موقعیت‌ها را هدر دادیم. وقتی جلوی ذوب آهن قدر موقعیت‌ها را ندانید نمی‌توانید انتظار داشته باشید برنده از زمین خارج شوید.

مدیرعامل باشگاه فولاد ادامه داد: کسب یک امتیاز از این مسابقه بد نیست ولی بازیکنان فولاد باید به این خودباوری برسند که بعد از گل اول می‌توانند بازهم گلزنی کنند. در فوتبال هیچ تیمی برای تیم مقابل هدیه نمی‌فرستد و باید موقعیت‌هایمان را وارد دروازه حریف کنیم.

آذری درباره اعلام پنالتی جنجالی به سود فولاد در وقت‌های تلف شده که باعث شد بازی به تساوی کشیده شود، تاکید کرد: من در تمام این مدت درباره نحوه قضاوت داور صحبت نکرده‌ام و بهتر است کارشناسان در این خصوص نظر بدهند. اگر هم صحبتی درباره داوری داشته‌ام در خصوص مدیریت و رفتارش بوده نه عملکرد او!

مدیرعامل فولاد در پایان گفت: پنالتی زمانی اعلام شد که بازی در دقایق پایانی بود و من در حال پایین رفتن از سکوها و حضور در رختکن بودم. فکر می‌کنم کارشناسان باید در این خصوص اظهار نظر کند.

بیشتر بخوانید:

ماجرای معاوضه نافرجام آندو و مسلمان!

سعید آذری شنبه به کمیته اخلاق می‌رود

 

 

تگ ها


سعید آذری تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تیم فوتبال فولاد خوزستان لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال