مقابل رئال چشم به بازی فینال برابر یونایتد داریم

اونای امری سرمربی رئال تایید کرد که تمرکز اصلی این تیم روی فینال لیگ اروپا و تقابل با منچستر یونایتد است....

به گزارش ورزش سه رئال شنبه شب در چارچوب هفته پایانی رقابت های لالیگا در ورزشگاه آلفردو دی استفانو مهمان رئال مادرید خواهد بود؛ این در حالی است که زیردریاییهای زرد باید چهار روز بعد از آن در فینال رقابت‌های لیگ اروپا به مصاف منچستر یونایتد را بروند.

اونای امری درباره شرایط ویارئال پیش از این مسابقه گفت: "لالیگا رقابتی است که هماهنگی و هدف ما برای حضور در اروپا را نشان می دهد. ما در حال حاضر گزینه حضور در بین چهار تیم بالای جدول را نداریم. با اینحال در لالیگا و لیگ اروپا فرصت دسترسی به موارد دلخواه مان را خواهیم داشت.

بعد از همه اینها لیگ کنفرانس وجود دارد که نباید کوچک شمرده شود زیرا یک رقابت اروپایی است. ما گزینه بازی در رقابت را داریم که مانند لیگ اروپا بسیار مهم است. در واقع هدف بلند پروازانه لیگ اروپا و هدف مهم را لالیگا به ما می دهد. روز شنبه ما چشم به بازی برابر منچستر یونایتد خواهیم داشت. فکر کنم بسیار مهم و خوب است که شنبه بازی می‌کنیم لیاقت آن را داشتیم چراکه ما نماینده فوتبال اسپانیا به حساب می آییم."

سه تیم از لیگ برتر انگلیس به فینال رقابت‌های اروپایی راه یافته اند؛ منچسترسیتی و چلسی در لیگ قهرمانان اروپا و منچستر یونایتد در لیگ اروپا. اونای امری در این باره گفت: "لیگ برتر انگلیس بر فوتبال اروپا تسلط دارد. برای رسیدن به فینال شما باید تیم های مهم را حذف کنید یا با تیم هایی بازی کنید که تیم های مهمی مانند دینامو زاگرب را حذف کرده اند."

تگ ها


اونای امری ویارئال رئال مادرید منچستر یونایتد