مقابل شهرداری ورامین محکوم به برد هستیم

سرمربی تیم والیبال سایپا در آستانه بازی هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر گفت: مقابل شهرداری ورامین محکوم به برد هستیم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم والیبال سایپا تهران در حالی فردا (چهارشنبه) میزان تیم شهرداری ورامین خواهد بود که هنوز تکلیف برگزاری این دیدار مشخص نیست. تیم شهرداری ورامین خبر از ابتلای ۲۴ بازیکن خود به ویروس کرونا داده است اما فدراسیون والیبال آن را تایید نکرده است.

مصطفی کارخانه، درباره بازی روز چهارشنبه مقابل تیم شهرداری ورامین گفت: نمی دانیم بازی برگزار می شود یا خیر. تابع تصمیم فدراسیون هستیم. تیم آماده بازی است. امیدوارم بازی انجام شود و هرچه زودتر از شر بیماری کرونا خلاص شویم تا همه با آرامش خاطر بازی و زندگی کنیم. مهم‌ترین کار دعا برای از بین رفت ویروس است.

سرمربی تیم والیبال سایپا ادامه داد: شهرداری ورامین جز تیم‌های سخت است. دو سال متوالی قهرمان مسابقات شدند. شیرکوند تیم خوبی در این سال‌ها بسته است و تابش نژاد(سرمربی تیم) نتایج خوبی به دست آورده است. بچه محل هم هستم، با تمامی احترامی که برای بچه محلم هایم قایلم اما محکوم به برد هستیم. همه تلاش خود را خواهیم کرد تا پیروز شویم.

وی درباره شکست هفته ششم مقابل تیم شهرداری ارومیه گفت: بازی تمام شد اما درس‌های بزرگی گرفتیم. باید بیش‌تر تمرکز کنیم و حواسمان را جمع کنیم. شهرداری ارومیه تیم پرستاره است. رقابت‌های لیگ امسال بسیار سخت است. تیم سایپا نیز پرقدرت است و در ادامه تلاش بیش‌تری خواهیم کرد.

کارخانه در پاسخ به این سوال که تیم سایپا در دریافت مشکل دارد آیا چاره ای برای آن دارید؟ گفت: بله اما فعلا باید با همین بضاعت ادامه دهیم. در هرصورت مسابقات امسال سخت است و باید بیش‌تر حواسمان را جمع کنیم و بر روی نقاط ضعفمان کار کنیم.

بیشتر بخوانید:

برگزاری حساس‌ترین بازی هفته در ابهام/تلاش سپاهان برای صدرنشینی

فدراسیون والیبال قعرنشین را نقره داغ کرد

 

 

تگ ها


والیبال مصطفی کارخانه لیگ برتر والیبال تیم والیبال سایپا والیبال