مقابل پیکان انتظار بیشتری از استقلال داشتم/ ضعف آبی‌ها پابرجاست

پیشکسوت آبی پوشان گفت: استقلال مقابل پیکان باید عملکرد بهتری داشت و پیروزی در این بازی برای ما بسیار واجب بود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال در چارچوب هفته بیست و نهم رقابتهای لیگ برتر شب گذشته مقابل پیکان در ورزشگاه آزادی با نتیجه یک-یک متوقف شد و با همین نتیجه و به لطف تفاضل گل بهتر، همچنان در رده دوم جدول باقی ماند.

علی چینی در ارتباط با این بازی گفت: در مجموع نیمه اول هر دو تیم بازی با کیفیت تری ارائه دادند که حاصل آن هم دو گل و چند موقعیت خطرناک بود. اما در نیمه دوم هر دو تیم نسبت به نیمه اول خود افت کردند. 

وی اضافه کرد: از استقلال برای این بازی انتظار بیشتری داشتم و تصورم این بود که ۳ امتیاز کامل این بازی را کسب می کردند که متاسفانه اینگونه نشد. در اواخر بازی پیکان دست به بازی تاخیری زد و بیشتر از استقلال تمایل به حفظ نتیجه بازی داشت. 

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: امتیازات این بازی برای استقلال حیاتی بود. ما می توانستیم با این ۳ امتیاز تقریبا نایب قهرمانی و کسب سهمیه آسیا را نهایی کنیم که متاسفانه این گونه نشد.

مدافع پیشین آبی پوشان یکی از معضلات کلی این فصل را در سازمان خط دفاعی دانست و در این خصوص گفت: فصل به پایان رسید و استقلال هنوز ساختار، نفرات و سازمان خط دفاعی اش را کامل نشناخته. بارها در خط دفاع تغییر سیستم دیدم و نفرات هم کاملا چرخشی بازی می کنند. این در حالی است که خط دفاعی در هر تیمی باید از کمترین تغییر برخوردار باشد و این منطقه از زمین همیشه ثابت است. اما در استقلال به جز روزبه چشمی که در ماه‌های اخیر ثابت بوده، دیگر بازیکنان کاملا تغییر کرده‌اند. یکی از دلایل مهم بی نظمی در دفاع و زیاد گل خوردن نیز به همین باز می‌گردد.

چینی تصریح کرد: امیدوارم مقابل شاهین بوشهر نتیجه لازم گرفته شود تا حداقل یک نایب قهرمانی در این فصل نصیب ما شود و بعد از آن با قدرت وارد جام حذفی شده و برای دربی برنامه ریزی کنیم.

بیشتر بخوانید:

انگیزه‌های استقلال بیشتر از پرسپولیس است/ دربی جذابی خواهد شد

قرارداد شیخ دیاباته؛ ما افشا نکردیم

 

 

تگ ها


علی چینی تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال