مقابل پیکان بازی کردن انگیزه می خواهد/ محکوم به برد بودیم

‌عارف باقرزاده پس از شکست تیم پیکان گفت: استراتژی خاصی داشتیم و محکوم به برد بودیم....

به گزارش خبرنگار مهر در چارچوب دیدارهای هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر والیبال، تیم هورسان رامسر با نتیجه ۳ بر یک تیم پیکان را شکست داد.

سرمربی تیم والیبال هورسان رامسر پس از پیروزی تیمش مقابل پیکان گفت: به دو تیم خسته نباشید می گویم و مجدداً به هواداران هورسان تبریک می گویم. بازی بسیار خوبی بود. همیشه مقابل تیمی مانند پیکان بازی کردن انگیزه می خواهد جدا ازاینکه این تیم در کجای جدول قرار دارد.

سرمربی تیم والیبال هورسان ادامه داد: پس از بازی با شهداب حدود ۷ ساعت جلسه فنی برگزار کردیم. نکاتی در جهت ریکاوری روحی و روانی بازیکنان اعمال شد. استراتژی خاصی برای بازی داشتیم. محکوم به پیروزی بودیم چرا که در دور برگشت برای کسب نتیجه باید در جدول بمانیم.

عارف باقرزاده افزود: امروز تمام بازیکنان خود را در اختیار داشتیم و آنها از مصدومیت رهایی پیدا کردند.

سرمربی تیم والیبال هورسان رامسر درباره وضعیت مسابقات نیز گفت: این شیوه برگزاری چالشی برای تمام تیم ها است. شاید برخی به این شیوه معتقد بودند چرا که تمایل داشتند میزبان مسابقات باشند.

وی گفت: دو بازی ما در این هفته ساعت ۱۱ صبح بود بنابراین مجبور بودیم تمرینات خود را در ساعات ۹ و ۱۰ برگزار کنیم. جواب تمرینات خود را نیز گرفتیم. امیدوارم روند رو به رشد هورسان ادامه دار باشد.

تگ ها


عارف باقرزاده هورسان رامسر لیگ برتر والیبال