مقام ارشد پرسپولیس: حضور کنعانی‌زادگان در لیست خروجی کالدرون کذب است

مازاد شدن کنعانی زادگان مدافع جدید تیم فوتبال پرسپولیس خبری است که از شب گذشته بر سر زبانها افتاده است. بازیکنی که در اکثر دیدارهای پیش‌فصل نیز جز مهره‌های ثابت کالدرون بوده است....

به گزارش مدال، حتی عنوان شده است که اگر شهرخودرو موافقت کند کنعانی زادگان با مرادمند معاوضه خواهد ش باشگاه پرسپولیس امروز برای جذب مرادمند و مهدی خانی بازیکن جوان شهرخودرو که یحیی گل محمدی بدنبال تنبیه او هست درخواست کتبی می دهد.
خبر مازاد شدن کنعانی از سوی برخی رسانه های دیگر هم تایید شد و وقتی این خبرها با سکوت باشگاه پرسپولیس همراه شد همه تصور کردند که ماجرا جدی است. کنعانی زادگان در چنین شرایطی به حرف آمد و این موضوع را شایعه دانست.

با یک مقام ارشد و مطلع پرسپولیس تماس گرفتیم. او در این باره گفت :چنین چیزی صحت ندارد چون کالدرون هیچ حرفی در این باره با ما در میان نگذاشته است و من نمی دانم چرا هر روز یک شایعه درست می شود.

از  این مقام مطلع و آگاه پرسیدیم آیا صحت دارد که کنعانی‌زادگان خلاف گذشته و با توجه به بازی های تدارکاتی اخیر دیگر گزینه فیکس کالدرون نیست. وی گفت :درباره این مسایل صحبت نمی کنم. بازیکنان رقابت می کنند و مربی تصمیم می گیرد و من متاسفم که درباره اغلب نفرات تیم و خصوصا بزرگترها تیم از جمله سید جلال یکسری  شایعات کذب امسال منتشر شد.

بیشتر بخوانید:

کنعانی‌زادگان حضورش در لیست مازاد پرسپولیس را تکذیب کرد

 

تگ ها


اخبار کنعانی زادگان وضعیت کنعانی زادگان کنعانی مازاد پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال