مقاومت اشمایکل سرانجام شکسته شد (عکس)

کاپیتان انگلیس گل دوم تیمش را در شرایطی استرس زا وارد دروازه دانمارک کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که دیدار تیم های انگلیس و دانمارک با درخشش خیره کننده کاسپر اشمایکل به ویژه در نیمه دوم با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا برای تعیین برنده کار به وقت های اضافه کشیده شود، شاگردان ساوت گیت سرانجام موفق به شکستن مقاومت دانمارک شده و گل دوم را وارد دروازه این تیم کردند.

انگلیس که مانند نیمه دوم، با چهره ای سرتاسر تهاجمی نیمه اول وقت های اضافه را شروع کرده بود، در دقایق پایانی این نیمه موفق به زدن گل دوم شد؛ این گل را هری کین در دقیقه ۱۰۳ وارد دروازه دانمارک کرد؛ بر هم خوردن تعادل رحیم استرلینگ در داخل محوطه جریمه دانمارک باعث شد تا دنی ماکلی بی درنگ به نشان پنالتی در سوت خود بدمد. بازبینی صحنه اما لحظاتی سرشار از استرس را در ورزشگاه ومبلی به وجود آورده بود که البته با تایید تصمیم داور به سود انگلیس، ختم به خیر شد.

هری کین که دقایقی پیش از این پنالتی در موقعیت تک به تک نتوانسته بود دروازه اشمایکل را باز کند، پشت ضربه ایستاد. دروازه بان دانمارک که به خاطر اظهارنظر جنجالی اش در مورد قهرمان نشدن انگلیس در جام ملت ها به شدت مورد انتقاد هواداران این تیم قرار گرفته بود یک تنه تا اعلام پنالتی مقابل سه شیرها ایستادگی کرده بود؛ او پنالتی کین را هم مهار کرد اما کاپیتان انگلیس روی ریباند همین پنالتی دروازه را باز کرد تا انگلیس را دو بر یک از حریف پیش بیاندازد.

هری کین با زدن این گل، شمار گل های خود در تورنمنت های معتبر ملی (جام جهانی و یورو) را به عدد ۱۰ رساند تا با عبور از آلن شیرر، به همراه گری لینکر به رتبه نخست این رده بندی تکیه بزند. جالب اینجاست که کاپیتان انگلیس در ۳ دیدار مرحله گروهی هیچ گلی به ثمر نرساند اما طی ۳ بازی مرحله حذفی تا این لحظه ۴ گل زده است.

تگ ها


تیم ملی انگلیس یورو ۲۰۲۰ هری کین تاتنهام