مقاومت رئال مادرید برابر برزیل بالاخره جواب داد

باشگاه رئال مادرید در نهایت مانع حضور وینیسیوس جونیور در تیم المپیک برزیل برای رقابت های توکوید شد....

به گزارش "ورزش سه"، خود وینیسیوس جونیور علاقه زیادی به حضور در المپیک توکیو داشت و به نظر می رسید نام این بازیکن نیز در لییت نهایی قرار بگیرد. اما در نهایت مدیران رئال مادرید اجازه حضور وینیسیوس جونیور در المپیک را ندادند و به نظر می رسد خواسته کارلو آنچلوتی دلیل اصلی رخ دادن این اتفاق بوده است.

سرمربی جدید رئال مادرید می خواهد لیست کامل بازیکنان خود را در اردوی پیش فصل در اختیار داشته باشد و به همین دلیل مجوز حضور وینیسیوس جونیور در ترکیب سلسائو در المپیک صادر نشد. وینیسیوس که فصل گذشته در ترکیب ثابت زین الدین زیدان جای داشت، امیدوار است این روند را زیر نظر کارلتو نیز ادامه بدهد.

اما نام رینیر که در حال حاضر به صورت قرضی از رئال مادرید در دورتموند به سر می برد، در لیست نهایی قرار دارد. از نام های مهم حاضر در این لیست می توان از دنی آلوس ۳۸ ساله و ریچارلیسون، ستاره اورتون نام برد.

لیست کامل تیم المپیک برزیل بدین شرح است:

دروازه بان ها: برنو (گرمیو)، سانتوس (اتلتیکو پارانانس)، لوکائو (واسکو دا گاما).

مدافعان: دنی آلوس (سائوپائولو)، گابریل منینو (پالمیراس)، گیلرم آرانا (اتلتیکو مینیرو)، آبنر (اتلتیکو پارانانس)، گابریل ماگالس (آرسنال)، نینو (فلومیننس)، دیگو کارلوس (سویا)، برونو فوکس (زسکا) .

هافبک ها: برونو گیمارائس (لیون)، ماتئوس هنریکه (گرمیو)، کلودینیو (براگانتینو)، داگلاس لوئیز (استون ویلا)، داگلاس آگوستو (پائوک)، رینیر (دورتموند).

مهاجمان: آنتونی (آژاکس)، ماتئوس کنیا (هرتا برلین)، پائولینیو (بایر لورکوزن)، گابریل مارتینلی (آرسنال)، ریچارلیسون (اورتون).

تگ ها


وینیسیوس جونیور برزیل رئال مادرید