مقاومت عجیب فدراسیون والیبال برابر یک خواسته

فدراسیون والیبال با وجود تعطیلی دو هفته‌ای لیگ‌برتر همچنان برای متمرکز شدن مسابقات مقاومت می‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش‌سه، آمار مبتلایان به کرونا در ایران این روزها به اوج خود رسیده و خطر مثل همیشه ورزشکاران را هم تهدید می‌کند. لیگ برتر والیبال که از ماه گذشته استارت خورده و به صورت رفت و برگشتی برگزار می‌شود، روز گذشته با تصمیم فدراسیون دو هفته به تعطیلات رفت تا مشخص شود شرایط در تیم‌های حاضر در لیگ برتر والیبال چندان مساعد نیست.


با اینکه حتی قبل از این اتفاق بارها مسئولان باشگاهها و مربیان از فدراسیون درخواست کردند در این شرایط لیگ برتر بهتر است به صورت متمرکز برگزار شود تا خطرات ناشی از سفرهای هفتگی هر تیم، بازیکنان را تهدید نکند؛ همچنان فدراسیون مقابال این خواسته مقاومت می کند.


میلاد تقوی، دبیر فدراسیون والیبال در این باره به میزان گفت: لیگ برتر والیبال تا پایان نیم‌فصل اول به همان روال قبلی برگزار می‌شود و اگر قرار باشد تغییراتی در نوع برگزاری لیگ ایجاد شد در دور برگشت و پلی‌آف این اتفاق خواهد افتاد.


مشخص نیست با توجه به اینکه در اکثر رشته های غیرفوتبالی مثل بسکتبال و کشتی لیگ ها به صورت متمرکز برگزار می شوند، اصرار فدراسیون والیبال به برگزاری مسابقات به شکل سابق آن هم با وجود ممنوعیت ورود تماشاگران چیست.


قطعا متمرکز مسابقات می‌تواند با مراقبت‌های ویژه و تست‌های دائم میزان ابتلا به کرونا در میان بازیکنان و عوامل تیم‌ها را به شکل چشمگیری کاهش دهد.

بیشتر بخوانید:

لیگ برتر والیبال بانوان ۸ تیمی شد

پیشنهاد عضو هیات رئیسه برای انتخاب کادر فنی تیم ملی والیبال ایران

 

 

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال ایران والیبال