Banner

مقدماتی جام‌جهانی در اروپا؛ برد خفیف اسپانیا و پیروزی پرگل سوئد

در ادامه این رقابت‌های انتخاب جام‌جهانی 2022 قطر در اروپا، امشب هشت دیدار همزمان پیگیری شد که در مهم‌ترین آنها اسپانیا در زمین رومانی به برتری رسید....

به گزارش مدال، در ادامه رقابت‌های انتخابی یورو 2020، تیم ملی اسپانیا در خانه رومانی به برتری 2 بر یک دست یافت.

در این بازی گروه ششم، اسپانیا توسط راموس در دقیقه 29 از روی نقطه پنالتی و آلکاسر در دقیقه 47 به گل رسید و تنها گل میزبان به وسیله آندونه در دقیقه 59 به گل رسید. یورنته از اسپانیا در دقیقه 79 از زمین بازی اخراج شد.

براساس این گزارش، در دیگر بازی‌های این گروه، نروژ 2 بر صفر مالت را برد و سوئد در خانه جزایرفارو به برتری 4 بر صفر رسید. در جدول گروه ششم، اسپانیای 15 امتیازی مقتدرانه در صدر قرار دارد و سوئد با 10 و نروژ با هشت امتیاز دوم و سوم هستند.

پنجشنبه شب همچنین در گروه چهارم، دانمارک در خانه جبل‌الطارق به برتری 6 بر صفر دست یافت و جمهوری ایرلند و سوئیس به تساوی یک - یک رسیدند. در جدول این گروه، جمهوری ایرلند با 11، دانمارک با هشت و سوئیس با پنج امتیاز در رده‌های اول تا سوم جای دارند.

این نتایج در حالی رقم خورد که در گروه دهم، بوسنی‌وهرزگوین 5 بر صفر لیختن‌اشتاین را از پیش رو برداشت و فنلاند یک بر صفر از سد یونان گذشت. در جدول این گروه پس از ایتالیای 15 امتیازی، فنلاند با 12 و بوسنی با هفت امتیاز دوم و سوم هستند.

بیشتر بخوانید:

مقدماتی جام‌جهانی در اروپا؛ پیروزی ایتالیا با درخشش بلوتی

تگ ها


مرحله انتخابی جام جهانی قطر مقدماتی جام جهانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ مقدماتی جام جهانی فوتبال جام جهانی قطر نتایج انتخابی جام جهانی فوتبال