مقدماتی قهرمانی زیر 19 سال آسیا/ صعود ایران با پیروزی مقابل امارات

تیم جوانان ایران در چارچوب مقدماتی قهرمانی زیر 19 سال آسیا مقابل امارات به پیروزی رسید و به عنوان صدرنشین به مرحله نهایی صعود کرد....

تیم جوانان ایران در چارچوب مقدماتی قهرمانی زیر 19 سال آسیا مقابل امارات به پیروزی رسید و به عنوان صدرنشین به مرحله نهایی صعود کرد.

به گزارش مدال، تیم جوانان ایران در آخرین دیدار خود در مقدماتی قهرمانی زیر 19 سال آسیا  در ورزشگاه پاس قوامین تهران( در حضور هزار و صد و سی چهار نفر طبق اعلام مسئولان ورزشگاه) از ساعت 17:45 به مصاف امارات رفت که بازی با نتیجه 2 بر صفر به سود ایران به پایان رسید.

تیم جوانان ایران با این پیروزی 9 امتیازی شد و به عنوان صدرنشین به مرحله نهایی مسابقات زیر 19 سال آسیا صعود کرد مسابقاتی که سال آینده در کشور ازبکستان برگزار می شود. جوانان ایران صدرصد امتیازات را کسب کردند. تیم جوانان ایران در این مسابقات هیچ گلی نیز دریافت نکرد.

پیش از این مسابقه نیز تیم ایران مقابل قرقیزستان و نپال به پیروزی رسیده بود.

داور: مینورو توجی (ژاپن)

کمک داواران: عبدالله مبارک، شماخی( عمان)

کارت زرد: علی ذبی، عبداله حمد ( امارات)

گلها: آریا برزگر( دقیقه 45) ، مهدی هاشم نژاد( دقیقه 80) ایران

ترکیب تیم جوانان ایران:

امیر حسین نیک پور، محمد عسگری، حسین شاهوردی، علیرضا اسد آبادی، احمد رضا جلالی( از دقیقه 88 احمد شریعت زاده)، حسین زوارى، یاسین سلمانی، مهدی احمدی، علیرضا منظمی، حسین نخودکار ( از دقیقه 76 مهدی هاشم نژاد) و آریا برزگر

سرمربی: سیدسیروس پورموسوی

اخبار مرتبط:

گزارش لحظه به لحظه از حواشی دیدار جوانان ایران و امارات

تگ ها


تیم فوتبال جوانان ایران