مقصد آینده بیل کجاست؟

آینده بیل و انتخاب باشگاه مقصدش به سوژه اصلی این روزهای رسانه‌ها تبدیل شده‌ است....

آینده بیل و انتخاب باشگاه مقصدش به سوژه اصلی این روزهای رسانه‌ها تبدیل شده‌ است.

مهم‌ترین سوال درباره آینده بیل تمدید قرارداد با رئال نیست زیرا همه می‌دانند او رفتنی است اما این‌که بیل به کدام تیم می‌رود برای همگان سوال است.
به گزارش مدال و به نقل از مارکا پس از آن‌که گرت بیل در دیدار رئال مقابل ایبار هو شد و البته تا اینجای فصل نمایش‌های ضعیفی داشته، همه در حال گمانه‌زنی برای مقصد بعدی او هستند. تمام روزهای سیاه بیل از گل او در فینال لیگ قهرمانان شروع شد زیرا باعث قهرمانی رئال و در نهایت خروج زیدان ار رئال شد. با خروج رونالدو از مادرید همه فکر می‌کردند بیل به ستاره اصلی آن‌ها تبدیل می‌شود اما مصدومیت‌های پی در پی و بازی‌های ضعیف هافبک ولزی باعث شده تا جدایی از رئال تنها راه مفید برای پیشرفت بیل باشد.
منچستریونایتد
شیاطین سرخ که از سال ۲۰۱۳ قهرمان لیگ برتر نشده‌اند تا امروز میلیون‌ها دلار خرج کرده‌اند اما بازخورد نداشته‌اند.  آن‌ها قبلا هم می‌خواستند بیل را جذب کنند اما همیشه ناکام بوده‌اند. از سوی دیگر اگر پوگبا بخواهد به رئال برود قطعا رئالی‌ها با شرایط آسوده‌تری به بیل اجازه خروج می‌دهند.
بایرن مونیخ
یک سال دیگر گذشت و بایرنی‌ها حتی به کسب لیگ قهرمانان نزدیک هم نشدند و این مسئله باعث شده تا به فکر جذب ستارگان غیر بوندس‌لیگایی باشند. انتقال به بایرن می تواند گزینه خوبی برای بیل باشد زیرا این تیم به وینگرهایی به سبک بیل نیازی مبرم دارد.
تاتنهام 
بیل درخشش خود را از تاتنهام آغاز کرد و بازگشت به تیمی که به تازگی استادیومی گران و جدید افتتاح کرده می‌تواند عجیب باشد. تاتنهامی‌ها در حال حاضر بازیکنان خوبی در خط حمله دارند و بازگشت بیل به نوعی برای این بازیکن عقب‌گرد به شمار می‌آید.
در نهایت باید دید بیل به یکی از این سه تیم می‌پیوندد یا در حرکتی غیرقابل منتظره در رئال می‌ماند.