مقصد احتمالی پیرلو؛ بازگشت به مربیگری در سری‌آ

اندره آ پیرلو ممکن است به زودی سرمربی باشگاه جنووا شود....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان سال گذشته بود که آندره‌آ پیرلو به عنوان سرمربی جدید یوونتوس انتخاب و جانشین مائوریتزیو ساری شد. اگرچه او توانست نهایتاً با بیانکونری به مقام قهرمانی کوپا ایتالیا دست پیدا کند اما یوونتوس تحت هدایت پیرلو در سری آ و لیگ قهرمانان اروپا عملکرد ناامید کننده ای داشت؛ موضوعی که باعث شد این مرد ایتالیایی در پایان فصل از هدایت یوونتوس کنار گذاشته شود و جای خود را به مکس آلگری بدهد.

در هفته های اخیر شایعات زیادی در مورد آینده مربیگری پیرلو وجود داشته است. در ابتدا گفته شد که او علاقه مند به حضور در لیگ آمریکا است اما اخیراً از این سرمربی ایتالیایی به عنوان یکی از اصلی ترین گزینه های جانشینی رونالد کومان در بارسلونا نام برده می‌شد. 

بارسا که حالا کومان را اخراج کرده به زودی ژاوی را جانشین وی خواهد کرد تا شانس حضور پیرلو در باشگاه کاتالان از بین برود ولی مقصد بعدی این مربی ایتالیایی می تواند تیمی در سری آ باشد.

داویده بالاردینی سرمربی جنوا برای حفظ شغلش باید در دو بازی آینده مقابل ونتزیا و امپولی حداقل ۴ امتیاز کسب کند و در غیر این صورت اخراج خواهد شد. از آندره آ پیرلو اکنون به عنوان گزینه اول مدیران جنوا برای جانشینی بالاردینی نام برده می شود و اگر این اتفاق رخ بدهد، دومین چالش مربیگری او خواهد بود. جنووا فعلا در رده هجدهم جدول سری آ قرار دارد.

تگ ها


جنووا آندره آ پیرلو یوونتوس