مقصد بعدی ادینسون کاوانی مشخص شد؟

به نظر می‌رسد که ادینسون کاوانی به پیشنهاد جدید اتلتیکومادرید پاسخ منفی داده و اعلام کرده که قصد دارد راهی اینتر شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ادیسون کاوانی در نقل و انتقالات تابستانی گذشته تا آستانه جدایی از پاری سن ژرمن و انتقال و اتلتیکومادرید پیش رفت. حتی مادر این بازیکن هم از علاقه پسر خود برای انتقال به روخی بلانکو پرده برداشته بود اما در نهایت سران باشگاه فرانسوی اجازه جدایی این بازیکن را صادر نکردند.

حالا تنها چند ماه دیگر تا پایان قرارداد بهترین گلزن تاریخ باشگاه پاری‌سن‌ژرمن باقی مانده است و به نظر می‌رسد که هیچ برنامه از سوی دو طرف برای تمدید قرارداد وجود نداشته باشد؛ موضوعی که باعث شده دوباره گمانه‌زنی‌هایی درباره تیم آینده این بازیکن اروگوئه ای مطرح شود.

حالا و در همین رابطه اسپورت مدیاست ادعا می‌کند که ادینسون کاوانی به درخواست جدید دیگو سیمئونه پاسخ منفی داده و اعلام کرده که توافق قبلی با اتلتیکو مادرید دیگر هیچ اعتباری ندارد چرا که او قصد دارد به اینتر بپیوندد.

بر اساس ادعای مدیاست کاوانی در صورت پیوستن به اینتر دستمزد سالیانه ۸ میلیون یورو دریافت خواهد کرد. این در حالی است که او در حال حاضر سالیانه ۱۲ میلیون یورو از پاری‌سن‌ژرمن حقوق دریافت می‌کند.

بیشتر بخوانید:
امربات: پیشنهاد ژاوی را برای السد رد کردم 
رسمی؛ نتیجه تست کرونای اعضای یووه مشخص شد 

مدافع فرانسوی: می خواهم فصل بعد هم در بارسلونا بمانم

تگ ها


ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن اینتر میلان فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن اینتر میلان لوشامپیونه فرانسه سری آ فوتبال