مقصد بعدی ارلینگ هالند؛ تیمِ یورگن کلوپ

مدیر ورزشی سالزبورگ، باشگاه سابق ارلینگ هالند، می‌گوید پدیده نروژی بوروسیا دورتموند در نهایت به لیورپول منتقل خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه نزدیک به یک سال از پیوستن ارلینگ هالند به بوروسیا دورتموند می‌گذرد مدیر ورزشی باشگاه سابق او سالزبورگ اتریش می‌گوید هالند در این تیم آلمانی ماندگار نخواهد بود و به لیورپول خواهد پیوست.

هالند در ژانویه ۲۰۲۰ بعد از درخشش خارق العاده در سالزبورگ به بوروسیا دورتموند پیوست. هالند در دورتموند هم به درخشش خود ادامه داده و در ۲۷ بازی اول خود برای این تیم آلمانی ۲۴ گل به ثمر رساند. اما کریستوف فرویند مدیر ورزشی سالزبورگ می‌گوید هالند در دورتموند ماندگار نخواهد بود و قدم بعدی او پیوستن به لیورپول خواهد بود.

کریستوف فرویند مدیر ورزشی سالزبورگ که در کنار لوتار ماتئوس اسطوره فوتبال آلمان در یک برنامه شبکه اسکای حضور یافته بود در واکنش به صحبت ماتئوس که مقصد بعدی ارلینگ هالند، لیورپول خواهد بود گفت: " بله ارلینگ به لیورپول خواهد رفت. او می‌تواند در هر باشگاه دنیا که بخواهد بازی کند. او با روحیه و اراده بالا و با اعتماد به نفسی که دارد ظرف ده سال آینده یکی از بزرگترین ستاره های فوتبال اروپا خواهد شد".

مدیر ورزشی سالزبورگ در ادامه گفت این باشگاه اتریشی به خاطر جدایی هالند از سالزبورگ ناراحت نشده چرا که شرایط باشگاهی در سطح خود را درک می کند. او در این باره گفت: " ارلینگ اولین کسی نبود که ما را در چنین شرایطی قرار می داد. رفتن او ما را اصلاً ناراحت نکرد بلکه باعث غرورمان هم شد. ما سطح و موقعیت خودمان را می دانیم و به این ماجراها عادت داریم. اینطوری بازیکن قدم بعدی در مسیر پیشرفتش را برمی دارد و ما هم درآمد بدست می آوریم و این درآمد را می توانیم برای استعدادیابی و کشف استعدادهای جدید هزینه کنیم".

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند لیورپول سالزبورگ