مقصد بعدی الکسیس سانچس مشخص شد

منچستریونایتد برای ستاره شیلیایی خود الکسیس سانچس به دنبال یک مشتری دائمی می‌گردد و وستهام تمایل خود برای جذب او را اعلام کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه الکسیس سانچس، ستاره شیلیایی منچستریونایتد در حال حاضر با یک قرارداد قرضی در اینترمیلان به سر می‌برد، منچستریونایتد در صدد است برای او یک مشتری دائمی پیدا کند. به گزارش دیلی‌میل باشگاه وستهام تمایل خود برای انتقال دائمی او را اعلام کرده و در این مورد با مدیر برنامه‌های او مذاکره کرده است.

سانچس ۳۱ساله که فصل جاری را به عنوان بازیکن قرضی در اینترمیلان حضور داشته نتوانسته انتظارات را برآورده کند و از سوی آنتونیو کونته تنها در پانزده بازی به میدان فرستاده شده و یک بار موفق به گلزنی شده است.

بر اساس گزارشها در ایتالیا و انگلیس، اینترمیلان تمایلی به حفظ سانچس و دائمی کردن قرارداد او ندارد و این را به منچستریونایتد اعلام کرده است.

دیلی‌میل می‌گوید علت اصلی عدم تمایل اینتر به خرید سانچس از یونایتد، دستمزد بالای ۴۰۰هزار پوند در هفته او بوده است. با توجه به اینکه منچستریونایتد هم خواهان استفاده از این ستاره شیلیایی نیست، مدیران این باشگاه از قصد خود برای فروش دائمی او خبر داده‌اند.

اما وستهام اخیرا با مدیر برنامه‌های سانچس تماس گرفته و تمایل خود را به مذاکره برای خرید این ستاره شیلیایی اعلام کرده است.

بیشتر بخوانید:

شرط ستاره انگلیسی برای انتقال به یونایتد چیست؟

ستاره جدید یونایتد: می‌خواهم در یونایتد بمانم و برای سولسشر بجنگم

 

 

تگ ها


الکسیس سانچس اینتر میلان فوتبال جهان وستهام منچستر یونایتد فوتبال