مقصد بعدی رضا قوچان نژاد؛ پرسپولیس یا تراکتور؟

دیروز آپوئل قبرس نام رضا قوچان نژاد از فهرست اروپایی تیمش خارج کرد و به نظر می‌رسد با توجه به فصل نقل و انتقالات این بازیکن که دو مشتری در ایران یعنی تراکتور و پرسپولیس دارد، بالاخره برای لیگ نوزدهم سرخ پوش شود....

دیروز آپوئل قبرس نام رضا قوچان نژاد از فهرست اروپایی تیمش خارج کرد و به نظر می‌رسد با توجه به فصل نقل و انتقالات این بازیکن که دو مشتری در ایران یعنی تراکتور و پرسپولیس دارد، بالاخره برای لیگ نوزدهم سرخ پوش شود.

به گزارش مدال، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور قدرتمند در رقابت های آتی به دنبال جذب یک مهاجم شش دانگ است. حدود ۷ ماه پیش بود که رضا حقیقی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه پرسپولیس با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود از پیوستن رضا قوچان نژاد، ستاره سابق تیم ملی فوتبال به باشگاه پرسپولیس خبر داد و به همین دلیل به او تبریک گفت.
اما این انتقال صورت نگرفت تا اینکه دیروز آپوئل قبرس نام رضا قوچان نژاد از فهرست اروپایی تیمش خارج کرد و به نظر می رسد با توجه به فصل نقل و انتقالات این بازیکن که دو مشتری در ایران یعنی تراکتور و پرسپولیس دارد، بالاخره برای لیگ نوزدهم سرخ پوش شود.

بیشتر بخوانید:

جدایی قوچان‌نژاد از آپوئل قطعی شد

 

 

تگ ها


رضا قوچان نژاد نقل انتقالات اخبار نقل و انتقالات آپوئل