مقصد بعدی سرخیو راموس مشخص شد

به نظر می رسد تصمیم سرخیو راموس برای انتقال به پاری سن ژرمن در فصل تابستان قطعی شده باشد....

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس، مدافع میانی ۳۵ ساله و اسپانیایی پس از ۱۶ سال حضور درخشان در برنابئو، تابستان امسال مادرید را ترک کرد. راموس در دوران حضور در رئال مادرید پنج عنوان قهرمانی در لالیگا و چهار لیگ قهرمانان را از آن خود کرد و پس از جدایی ایکر کاسیاس در سال ۲۰۱۵ کاپیتان این باشگاه نیز شد. سرخیو مورد توجه سویا، سیتی، یونایتد و پاری سن ژرمن قرار گرفته و به نظر انتخاب او حضور در لیگ یک فرانسه بوده است.

در روزهای اخیر اخبار زیادی در مورد مقصد احتمالی این بازیکن مطرح شده است. اما نشریه آ.اس مدعی شد سرخیو راموس در روزهای اخیر پیشنهاد دو تیم منچستریونایتد و منچسترسیتی را رد کرد و کاپیتان سابق رئال مادرید قصد دارد با انتقالی رایگان راهی پاری سن ژرمن شود.

به نظر می رسد باشگاه متمول فرانسوی پیشنهاد بهتری نسبت به دو باشگاه لیگ برتری ارائه داده و نظر راموس را به خود جلب کرده است. پاری سن ژرمن سال هاست برای فتح لیگ قهرمانان اروپا تلاش می کند و راموس که متخصص کسب عنوان قهرمانی در این تورنمنت بوده، برای کمک به آنها برای رسیدن به این هدف راهی پاریس خواهد شد. در صورت رخ دادن این انتقال، سرخیو راموس فصل بعد در کنار مارکینیوش زوج خط دفاعی این تیم را تشکیل خواهند داد.

تگ ها


پاری سن ژرمن نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال