مقصد بعدی کوتینیو لیگ برتر است؟

لسترسیتی جدیدترین مشتری فیلیپ کوتینیو، ستاره خلاق و برزیلی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،تا قبل از شیوع ویروس کرونا نیز مشخص نبود آیا بایرن مونیخ علاقمند به حفظ فیلیپ کوتینیو و پرداخت بند هنگفت ۱۲۰ میلیون یورویی به بارسلونا برای دائمی کردن قرارداد او خواهد بود یا خیر، اما حالا و با بحران های مالی حاصل از این بیماری دیگر تقریبا تردیدی وجود ندارد که فیلیپ کوتینیو در پایان فصل از بایرن مونیخ جدا می شود.

با توجه به عدم علاقه بارسلونا به حفظ این بازیکن، آینده فیلیپ کوتینیو کاملا در شرایطی نامشخص قرار دارد. سایت گل مدعی شد لسترسیتی جدیدترین مشترین این هافبک برزیلی بوده و قصد دارد برای خرید او با باشگاه بارسلونا وارد مذاکره شود.

برندان راجرز، سرمربی فعلی لستر در گذشته و در آنفلید سرمربی فیلیپ کوتینیو بوده و نقش مهمی در شکوفایی او ایجاد کرد. البته لستر علاقه ای به خرید دائمی کوتینیو نداشته و قصد دارد او را به صورت قرضی و با بند خرید در تابستان سال ۲۰۲۱ جذب کند.

خود فیلیپ کوتینیو نیز علاقمند به بازگشت به لیگ برتر بوده و نشریه میرر مدغی شد او به نزدیکانش گفته رفتن از فوتبال انگلیس اشتباه بزرگی برای او بوده و حالا کوتینیو خواهان حضور دوباره در فوتبال جزیره است. البته تیم هایی چون چلسی و منچستریونایتد نیز خواهان انتقال قرضی فیلیپ کوتینیو هستند و به نظر می رسد با این اوصاف لیگ برتر مقصد بعدی این بازیکن در تابستان پیش رو خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

مسی بالاتر از رئال، منچستر و ۸۴ تیم دیگر!

تگ ها


فیلیپ کوتینیو بایرن مونیخ لسترسیتی فوتبال جهان فیلیپه کوتینیو بایرن مونیخ Bundesliga لیگ برتر فوتبال