Banner

مقصد غیرمنتظره در انتظار مهاجم جدایی‌طلب یوونتوس

باشگاه اتلتیک‌ بیلبائو که بازیکن غیر باسکی جذب نمی‌کند، خواهان به خدمت گرفتن گونسالو ایگواین شده است....

به گزارش مدال، در حالی که گونسالو ایگواین در حال درمان خودش برای بازگشت به ترکیب یوونتوس است، پیشنهاد جدی از باشگاه باسکی دریافت کرده است. در پایان فصل ایگواین با باشگاه یوونتوس قراردادی نخواهد داشت و به دلیل تجربه خوب در رئال‌مادرید، باشگاه بیلبائو تصمیم به جذب او گرفته. ایگواین ۳۱ ساله از بازیکنان محبوب مائوریتزیو ساری است.

بیلبائو هرگز بازیکن غیر باسکی را به خدمت نمی گیرد اما با توجه به اینکه اصالت پدربزرگ ایگواین به باسک باز می‌گردد، این می‌تواند به عملی شدن انتقال او به اتلتیک کمک کند.

ایگواین که از سال ۲۰۱۶ عضو یوونتوس است، فصل گذشته به طور قرضی در تیم‌های میلان و چلسی بازی کرد. در تابستان اخیر شایعات زیادی در خصوص احتمال جدایی وی از جمع یوونتوسی ها وجود داشت اما در نهایت ماندنی شد.

ایگواین که در فصل جاری در ۳۳ بازی از رقابت‌های مختلف ۸ گل‌زده و ۸ پاس‌گل داده، بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۳ برای رئال مادرید بازی می‌کرد و در ۲۶۴ بازی ۱۲۱ گل برای کهکشانی‌ها به ثمر رساند.

بیشتر بخوانید:
شوک به CR۷؛ سکته مغزی مادر رونالدو 
حواشی باخت در ال‌کلاسیکو؛ گرد و خاک مسی در رختکن بارسلونا 

تگ ها


اتلتیک بیلبائو ایگواین فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات گونزالو هیگواین یوونتوس اتلتیک بیلبائو لالیگا سری آ فوتبال