مقصد مورد علاقه هری کین مشخص شد

تایمز مدعی شد هری کین، ستاره انگلیسی تاتنهام، ترجیح می‌دهد به منچسترسیتی ملحق شود....

به گزارش "ورزش سه"، چند فصل است که بحث جدایی هری کین از تاتنهام به شکل جدی مطرح می شود اما هیچ گاه این اتفاق رخ نداده است. در این سال ها از تیم‌هایی نظیر رئال مادرید، منچستر سیتی، پاری سن ژرمن و منچستر یونایتد به عنوان مشتریان جدی ستاره انگلیسی نام برده شده اما باشگاه تاتنهام هیچگاه اجازه جدایی او را صادر نکرد.

اما تیم لندنی در این فصل نتوانست هیچ جامی بدست آورد و از طرف دیگر در کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نیز ناکام ماند؛ موضوعی که می تواند هری کین را به سمت جدایی از تاتنهام سوق دهد. حتی خود کین نیز اخیراً تاکید کرده بود که در ادامه فوتبال خود به دنبال کسب جام ها است. با این وجود رخ دادن چنین اتفاقی در تاتنهام برای او بسیار دشوار به نظر می رسد.

در این بین طی یکی دو روز گذشته نشریات انگلیسی گزارش دادند که هری کین درخواست جدایی خود را به سران تاتنهام ارائه داده و منچسترسیتی علاقه زیادی به جذب او دارد. این در حالی است که پپ گواردیولا بعد از بازی دیشب تیمش مقابل برایتون از صحبت در این باره امتناع کرد.

اما منچستر سیتی تنها مشتری هری کین محسوب نمی شود و گزارش ها حاکی از آن است که به جز تیم های غیر انگلیسی دو تیم چلسی و منچستر یونایتد نیز به شدت خواهان جذب این مهاجم باهوش و گلزن هستند اما تایمز اکنون در گزارشی مدعی شده که او ترجیح می‌دهد چالش بعدی خود را زیر نظر پپ گواردیولا و در جمع سیتیزن ها سپری می کند.

تگ ها


هری کین منچستر سیتی تاتنهام