مقصد نهایی ستاره مغضوب آرسنال لو رفت؟

فنرباغچه ترکیه مطابق شایعات، مقصد مسوت اوزیل خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مسوت اوزیل در ماه دسامبر ۲۰۱۹ و هنگام انتخاب میکل آرتتا به عنوان سرمربی جدید آرسنال به نوعی احیا شد چرا که پیش از آن اونای امری هیچ علاقه ای به استفاده از ستاره آلمانی در ترکیب تیمش نشان نمی‌داد.

 
اوزیل فصل گذشته به یک بازیکن ثابت تحت نظر میکل آرتتا تبدیل شده بود تا اینکه مسابقات به دلیل شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق در آمد و بعد از آن دیگر هافبک آلمانی نتوانست خیلی در ترکیب آرسنال به میدان برود.

ستاره آلمانی ابتدای فصل از لیست آرسنال نیز کنار گذاشته شد تا جدایی او از جمع توپچی ها قطعی به نظر برسد. در همین ارتباط طی روزهای اخیر شایعات زیادی در مورد آینده اوزیل به گوش رسید که البته اکثر آنها حاکی از آن بود که او ادامه فوتبال خود را در سوپرلیگ ترکیه و باشگاه فنرباغچه سپری خواهد کرد

در حالی که تیم آمریکایی دی سی یونایتد نیز به جمع تیم های خواهان اوزیل اضافه شده است، فنرباغچه با ارائه پیشنهاد ۳ و نیم ساله به این بازیکن توانسته رضایت اوزیل را جلب کند تا بازیکن ترک تبار آماده رفتن به این تیم شود.

موتلو برادر مسوت اوزیل روز گذشته  با انتشار عکسی از تیم فنرباغچه در استوری اینستاگرام خود، به نوعی خبر از احتمال بالای پیوستن برادرش به این تیم ترکیه ای داد.

به این ترتیب او تا ۱۰ روز آینده رسما قرارداد خود را با تیم فنربافچه امضا می کند تا خروجی بزرگ آرسنال در نقل و انتقالات زمستانی لقب گیرد.

مسوت اوزیل همراه آلمان موفق شد در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل قهرمانی در جام جهانی را به دست بیاورد و در سال ۲۰۱۸ هم عضوی از تیم ناکام ژرمن ها بود که در مرحله گروهی حذف شد و از آن زمان اوزیل نیز دیگر به تیم ملی فوتبال کشورش دعوت نشد تا ۲۰۱۸ پایانی بر حضور او در "مانشافت" باشد.

بیشتر ببینید:

تمرینات آماده سازی بازیکنان آرسنال

سالروز بازگشت تاریخی تیری آنری به آرسنال

 

 

تگ ها


ترکیه فنرباغچه فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال