مقصران محرومیت پرسپولیس را معرفی کنید

هنوز هم خیلی ها می خواهند بدانند دقیقا چه اتفاقاتی رخ داد که باعث بروز محرومیت باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی شده است ......

هنوز هم خیلی ها می خواهند بدانند دقیقا چه اتفاقاتی رخ داد که باعث بروز محرومیت باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی شده است. در این مورد، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال چند روز قبل اعلام کرده بود: «این موضوع فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس را دچار مشکل و التهاب کرد و به همین دلیل کمیته اخلاق در این باره کار تحقیقاتی را انجام داده و در حال بررسی موضوع است. پای عده دیگر از افراد نیز در این ماجرا وسط خواهد آمد.» 

پس از این صحبت ها، کمیته اخلاق وارد عمل شد و با دعوت از مهدی طارمی، به دنبال کشف حقیقت رفت. البته طارمی به خاطر حضور در اردوی تیم ملی فرصتی برای حضور در کمیته اخلاق پیدا نکرد اما شنیدیم در کنار طارمی، چند نفر دیگر نیز به عنوان شاهد و یا مطلع این قضیه به کمیته اخلاق دعوت شده اند

به هر حال این انتظار به موقع و به جایی است که فدراسیون فوتبال نام تمام مقصران ماجرای محرومیت پرسپولیس را اعلام کند. انتظار می رود کمیته اخلاق بدون هیچ احتیاط و ملاحظه ای، به مردم ایران و هواداران پرسپولیس به صورت شفاف بگوید چه فرد یا افرادی باعث رقم زدن این آبروریزی بزرگ برای پرسپولیس و فوتبال ایران بودند.

مردم ایران حق دارند بفهمند که چطور ممکن است یک بازیکن با کمک دیگران، بی خود و بی جهت فوتبال ایران را با چنین حکم تحقیرآمیزی مواجه کند. امیدواریم این بار، کمیته اخلاق محافظه کاری ها را کنار بگذارد و رک و روراست ماجرا را برای مردم و رسانه ها شرح دهد. بالاخره باید مشخص شود چرا با نام فوتبال ایران به همین سادگی بازی شده و چه کسانی و با چه اهدافی دست به این کار زده اند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال