ملاقات آدام همتی با بازیگران تلویزیون در بیمارستان!

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که برای جراحی مینیسک خود به بیمارستان رفته بود با بازیگران طنز تلویزیون که برای ضبط سریال آنجا حضور داشتند، دیدار کرد....

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که برای جراحی مینیسک خود به بیمارستان رفته بود با بازیگران طنز تلویزیون که برای ضبط سریال آنجا حضور داشتند، دیدار کرد.

به گزارش مدال، آدام همتی بازیکن جوان تیم فوتبال پرسپولیس امروز با حضور در بیمارستان نورافشار مینیسک مصدوم خود را به دست جراحان سپرد تا بتواند بعد از چند ماه استراحت دوباره به میدان بازگردد. 

همتی برای انجام این عمل جراحی ۷ صبح در بیمارستان حاضر شد و پس از انجام معاینات مخصوص، راهی اتاق عمل شد و عمل جراحی او حدود دو ساعت به طول انجامید. 

همتی به احتمال فراوان عصر امروز از بیمارستان مرخص شده و برای استراحت به منزل خواهد رفت، اما این بازیکن چند ماهی از میادین دور خواهد بود و به احتمال فراوان فصل دوم لیگ برتر را از دست خواهد داد. 

از اتفاقات جالب حضور بازیکن پرسپولیس در بیمارستان، هم‌زمانی حضور برخی از بازیگران طنز تلویزیون کشورمان در این بیمارستان بود. 

مهران غفوریان، مرجانه گلچین، یوسف تیموری و ... از جمله بازیگران سریالی بودند که در این سریال ضبط آن ادامه داشت و قرار است این سریال پانزده قسمتی در عید نوروز از تلویزیون پخش شود. 

این بازیگران پس از دیدن همتی با او خوش و بش کردند و برای این بازیکن پرسپولیس آرزوی سلامتی کردند.