ملاقات دوباره راموس و رونالدو؛ رفاقتی که از بین رفت

سرخیو راموس و کریستیانو رونالدو امشب و در دیداری دوستانه یک بار دیگر ملاقات خواهند داشت....

به گزارش مدال و به نقل از مارکا، ژوئن ۲۰۱۸ کریستیانو رونالدو به دوران ۹ ساله حضورش در رئال پایان داد و به یوونتوس پیوست. فوق ستاره پرتغالی در حالی رئال را ترک کرد که یکی از وزنه های بزرگ تیم بود و در رختکن برای او احترام ویژه ای قائل بودند. رونالدو همراه با سرخیو راموس از بزرگان رختکن رئال بود و بین هم تیمی هایش نیز مقبولیت داشت اما شرایط در حال حاضر دیگر مثل دو سال پیش نیست و بین او و هم تیمی های سابقش همه چیز به سردی گرائیده است.

واکنش منفی رونالدو به توپ طلای مودریچ و عدم شرکت او در مراسم توپ طلا و نیز بهترین های فیفا ۲۰۱۸ سبب شد تا به غیر از مارسلو، دیگر بازیکنان رئال از رونالدو ناامید شوند.

در راس آنها سرخیو راموس قرار داشت که در دو سال گذشته هیچ ارتباط و تماسی با رونالدو نداشته است. در چنین شرایطی امروز این دو یکدیگر را ملاقات خواهند کرد. یکی کاپیتان تیم ملی اسپانیاست و دیگری کاپیتان تیم ملی پرتغال.

راموس و رونالدو پیش از این نیز در چند بازی دوستانه و نیز در جام جهانی ۲۰۱۰ و یورو ۲۰۱۲ نیز برابر یکدیگر به میدان رفته اند. این دو قطعا قبل از بازی بالاخره باهم صحبت خواهند کرد و شاید پایانی باشد بر رابطه سردشان در دو سال اخیر.

رونالدو ماه مارس گذشته و برای تماشای ال کلاسیکو به برنابئو بازگشت و دقایقی قبل از اتمام نیز ورزشگاه را ترک کرد و به رختکن رئال نرفت. هر چقدر رابطه او با هم تیمی های سابق سرد شده اما پس از ال کلاسیکو با سران رئال به خصوص فلورنتینو پرز ارتباط گرم و دوستانه ی گذشته را پیدا کرده است.

تگ ها


کریستیانو رونالدو سرخیو راموس فوتبال جهان فوتبال