ملاقات دوباره مسی با سرمربی عصبانی در جزیره

یکی از جالب ترین نکات بازی شنبه شب مایورکا و بارسا برخورد دوباره مسی و ویسنته موره نو خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نقل از موندودپورتیوو، بارسلونا شنبه آینده در از سرگیری لالیگا جدالی حساس برابر مایورکا خواهد داشت. دیداری که در ورزشگاه سن مویکس به انجام خواهد رسید و نکته قابل توجه این بازی می تواند ملاقات مجدد لئو مسی و سرمربی مایورکا، "ویسنته موره نو"، باشد.

نوامبر گذشته بود که بارسا در نوکمپ توانست ۵-۲ بر مایورکا پیروز شود و مسی نیز توانست هت تریک کند. کمی قبل از به ثمر سیدن گل سوم بارسا توسط مسی و در حالی که بازی ۲-۱ دنبال می شود، مسی در کنار زمین با موره نو درگیری لفظی تندی پیدا کرد تا جایی که ایوان راکیتیچ مجبور به مداخله شد.

سرمربی مایورکا در پایان بازی، دلیل درگیری اش با مسی را اینگونه توضیح داد:« برخی بازیکنان انگار در حباب هستند و شما نمی توانید هیچ استدلال یا اظهارنظری درباره آن ها داشته باشید. مسی یک بازیکن متفاوت است اما در نهایت او هم نیز یک انسان است و باید مانند دیگران با او هم رفتار شود. مسی معتقد بود بازیکن ما روی او مرتکب خطا شده اما صحنه نزدیک نیمکت بود و من اعتقاد داشتم اعتراضش کاملا بیهوده است. در نهایت اتفاق مهمی نبود و نباید به آن پرداخته شود.»

اولین برخورد مسی و موره نو اما به سال ۲۰۰۹ بر می گردد؛ زمانی که سرمربی کنونی مایورکا بازیکن خِرِز بود. در آن بازی بارسا ۴-۱ برنده شد و موره نو دقیقه ۸۷ به دلیل خطا روی مسی یک کارت زرد دریافت کرد.

او مربیگری را نیز از همان خِرِز شروع کرد و سال گذشته توانست مایورکا را پس از چند سال به لالیگا برگرداند.

بیشتر بخوانید:
مجوز پرتاب آب دهان و شادی گل جمعی در لالیگا

رسمی؛ بازگشت مسی به تمرینات گروهی بارسا

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان مایورکا بارسلونا فوتبال