ملاقات سوم برانکو و سفیر ایران؛ مذاکره آخر؟

برانکو ایوانکوویچ سرمربی فصل گذشته پرسپولیس امروز سومین جلسه خود با صادق سفیر ایران در کرواسی را برگزار کرد....

ملاقات سوم برانکو و سفیر ایران؛ مذاکره آخر؟

به گزارش مدال، برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس که با این تیم در فصل متوالی به قهرمانی لیگ برتر رسید و همراه با سرخ‌ها حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را هم تجربه کرد امروز برای سومین بار با صادق، سفیر ایران در کرواسی، دیدار کرد.
برانکو با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «تشکر از دوستم آقای صادق کسی که به او اعتماد دارم و دارای اقتدار است و می‌تواند کمک کند. کسی که تلاش زیادی برای کمک به فوتبال ایران، پرسپولیس و من کرد. از او خیلی ممنونم.»
پست اینستاگرامی برانکو پس از این دیدار نشان از رضایت وی از ملاقات با سفیر ایران داشته و به نظر می‌رسد این دیدار، مذاکره نهایی برای بازگشت برانکو به ایران بوده است و باید دید بازگشت وی به ایران چه زمانی به طور رسمی مورد تایید قرار خواهد گرفت.
همه می‌دانند سفیر ایران در کرواسی به دستور وزیر ورزش و در پی توافق تاج با سلطانی فر مذاکراتی با برانکو انجام می‌دهد تا به محض توافق نهایی فدراسیون فوتبال با ویلموتس این مربی عهده‌دار هدایت تیم ملی شود. برانکو برای اینکه فوتبال ایران بهانه‌ای دست ویلمونس نداده باشد در پی ملاقات‌های اخیر خود با سفیر این جلسات را به مذاکره درباره پرسپولیس و لابد مطالبات ربط داده  و از آن سو انصاری فرد هم طی روزهای اخیر به شکل مصلحتی تماس با برانکو را رد کرد و عنوان داشت که ما نیم فصل درباره کالدرون تصمیم می‌گیریم.
اخبار واصله حاکی از این است که برانکو در این دیدارها بندهای قرارداد احتمالی خود با تیم ملی را مورد بحث قرار داده و جلسه امروز برای قرارداد نهایی بوده است. تاج به زودی با ویلموتس جلسه خواهد داشت و اگر رئیس فدراسیون فوتبال بتواند با ویلموتس برای جدایی به توافق برسد برانکو به عنوان سرمربی جدید تیم ملی معرفی خواهد شد. در این میان برانکو بعد از هر دیداری که با سفیر داشته از باشگاه پرسپولیس یاد کرده و این در حالی است که وی پاسخ تماس‌های این باشگاه را نمی‌دهد و مسئولین این تیم کاملا از وی بی‌خبر هستند.

ملاقات سوم برانکو و سفیر ایران؛ مذاکره آخر؟

اخبار مرتبط:
لحظه درگیری ویلموتس و برانکو برای مربیگری تیم ملی/ ویدیو
باقری: برانکو هم بیاید نباید انتظار معجزه داشته باشیم
چه کسی به یک سفیر اجازه مذاکره با برانکو را داده است؟

تگ ها


برانکو بازگشت برانکو برانکو تیم ملی برانکو ایوانکوویچ برانکو تیم ملی فوتبال ایران فوتبال