ملاقات شجاع خلیل‌زاده با پرسپولیس در آسیا

با توجه به قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا، شجاع خلیل زاده با تیم خود برابر پرسپولیس قرار خواهد گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۲۱ در شرایطی در حال انجام است که یکی از قرعه‌های جذاب آن تقابل پرسپولیس و الریان قطر است. 

پرسپولیس که در فصل ۲۰۲۰ موفق به صعود به مرحله فینال لیگ قهرمانان آسیا شده، در دیدار نهایی مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی ناکام ماند و با نتیجه ۲-۱ شکست خورد تا بار دیگر دستش از جام کوتاه بماند.

اکنون در فصل جدید این رقابت‌ها، پرسپولیس که در سید اول مسابقات قرار دارد، در گروه E  حاضر شده است و در کنار خود الریان قطر، گوا هند و برنده (الوحده امارات - الزورا عراق) مصاف خواهد داد.

نکته جالب توجه تقابل پرسپولیس و شجاع خلیل زاده در مرحله گروهی این مسابقات خواهد بود. شجاع خلیل زاده، مدافع محبوب و تاثیرگذار پرسپولیس که در پایان مرحله نیمه نهایی به شکلی جنجالی از جمع سرخپوشان جدا شده بود و راهی الریان قطر شد، اکنون سرنوشت او را به تقابلی اجباری مقابل شاگردان یحیی گل محمدی فرستاده است.

خلیل زاده سابقه تقابل با پرسپولیس با پیراهن تیم‌های تراکتور، سپاهان و مس کرمان را در کارنامه دارد و این تقابل بین المللی اما می‌تواند از بالاترین جذابیت برخوردار باشد.

بیشتر بخوانید:

علی کریمی با پیراهن قرمز روبروی استقلال

قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا ( منطقه غرب )/ ویدیو

 

تگ ها


الریان پرسپولیس تهران فوتبال ایران شجاع خلیل‌زاده AFC Champions League فوتبال