ملاقات مدیرعامل پرسپولیس با خانواده شهیدان طوقانی + عکس

محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در دومین دیدار با خانواده شهدا، دیروز به مناسبت هفته دفاع مقدس به دیدار خانواده شهیدان طوقانی رفت...

محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در دومین دیدار با خانواده شهدا، دیروز به مناسبت هفته دفاع مقدس به دیدار خانواده شهیدان طوقانی رفت

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد حسن انصاریفرد در دومین ملاقات خود با خانواده شهدا، به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس به دیدار خانواده شهیدان محمد و سعید طوقانی رفت و با مادر بزرگوار این شهیدان گفتگو کرد.
سعید طوقانی به رغم سن کم از ورزشکاران به نام کشور در رشته باستانی بود که در کودکی بازوبند پهلوانی را از آن خود کرد و چرخ های او در گود زورخانه شهره شد. او با شروع جنگ با وجود سن کم راهی جبهه های دفاع مقدس برابر رژیم بعث عراق شد و در نهایت دو برادر به فیض شهادت نایل شدند.
شهید محمد طوقانی در سال ۱۳۶۲ در عملیات والفجر یک در منطقه عملیاتی فکه و شهید پهلوان سعید طوقانی در سال ۱۳۶۳در عملیات بدر در منطقه مجنون به این مقام والا دست یافتند.
باشگاه پرسپولیس همچنین ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مراتب قدردانی، سپاس و تجلیل خود را نسبت به شهدای گرانقدر، جانبازان عزیز، ایثارگران، اسرای جنگ تحمیلی،  مردان و زنانی که جان بر کف در صحنه‌های نبرد و دفاع حضور یافتند و خانواده‌های معظم و مکرم ایشان اعلام می‌دارد.

بیشتر بخوانید:

انصاری‌فرد به اردوی پرسپولیس رفت

ملاقات مدیرعامل پرسپولیس با خانواده شهیدان طوقانی + عکس

تگ ها


پرسپولیس محمد حسن انصاری فرد لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال