ملکیان: یک مهاجم تاپ و فوق حرفه ای جذب می‌کنیم

اصغر ملکیان رئیس هیئت مدیره استقلال مدعی شد که این باشگاه پس از دیدار با الهلال، یک مهاجم خارجی تاپ و فوق حرفه ای جذب خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اصغر ملکیان رئیس هیئت مدیره استقلال پس از پایان جلسه امروز در ساختمان این باشگاه و در پاسخ به سوال خبرنگاران درخصوص تکلیف نهایی لوسیانو پریرا توضیح داد: دیروز عرض کردم. کارهای شیمبا انجام می شود. ان شالله در یکی دو روز آینده به ایران برمیگردند.


وی در پاسخ به این سوال که آیا با ارسلان مطهری هم صحبت هایی انجام شده است، پاسخ داد: نخیر! صحبت هایی صورت نگرفته است.


او درمورد اینکه هواداران چقدر برای جذب شیمبا امیدوار باشند، گفت: کارهای این بازیکن انجام شده و حتی قراردادش نیز برای او ارسال شده است. قراردادش که امضا بشود، می آیند.


ملکیان درخصوص اینکه گفته می شود فرشید اسماعیلی تمایل دارد به تیم بازگردد پاسخ داد: اصلا. این موضوع کاملا منتفی است. بازگشت داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی منتفی است.


رئیس هیات مدیره استقلال درباره اینکه با جذب سلمانی و شیمبا پرونده نقل و انتقالاتی این تیم بسته می شود، گفت: آقای ابوالفضل جلالی امروز قرارداد بستند. بنا داریم بجز شیمبا، یک بازیکن خارجی خوب و تاپ، درجه یک و فوق حرفه ای در پست فوروارد را جذب کنیم. ان شالله قرار است این بازیکن بیایند.


او در مورد اینکه این مهاجم تاپ جووینکو ستاره سابق الهلال است، گفت: فعلا نهایی نشده است ولی ان شالله بعد از بازی با الهلال عربستان، ان شالله رسانه ای می شود.


ملکیان در پایان نیز درباره گابریله پین توضیح داد: قرارداد ایشان ارسال شد و ان شالله به زودی به تیم ملحق می شود.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ اصغر ملکیان استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال