ملی پوشان تکواندو در لیگ برتر به میدان می‌روند

رقابت‌های لیگ برتر تکواندو در حالی به صورت فشرده برگزار خواهد شد که ملی پوشان اجازه دارند تیم‌های خود را همراهی کنند....

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام سازمان لیگ تکواندو قرار است رقابتهای لیگ برتر با حضور ۱۰ تیم در دو گروه ۵ تیمی برگزار شود. گروه یک شامل تیم‌های شهرداری ورامین، پاس قوامین، مس کرمان، فتح صدر البرز، استقلال و در گروه دو با حضور تیم‌های لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد، پارسیان البرز، فرمانیه، نفت آبادان رقابتهای خود را به مدت دو روز برگزار می‌کنند و در نهایت دو تیم برتر هر گروه راهی مرحله نیمه نهایی خواهند شد.

اما نکته‌ای که باعث شد تیم‌های مدعی که ملی پوشان را در اختیار دارند، با خیال راحت وارد این مسابقات شوند، صدور مجوز حضور در لیگ برای ملی پوشان است.

فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی در این مورد به خبرنگار مهر گفت: اعضای تیم ملی مدتهاست که از شرایط مسابقه دور هستند و ملی پوشان باید بدون توجه به نتیجه در مسابقات حضور داشته باشند. ما بر همین اساس با هماهنگی سازمان لیگ اردوی خود را از ۴۵ رو به یک ماه کاهش دادیم و روز ۱۶ دی ماه تکواندوکاران در اختیار باشگاه‌های خود قرار داشته باشند و در پروسه تست کرونا و قرنطینه قبل از بازی‌ها تیم خود را همراهی کنند.

بر همین اساس شهرداری ورامین از میرهاشم حسینی و سروش احمدی، لوزام خانگی کن از امیرمحمد بخشی و دانشگاه آزاد هم با آرمین هادی پور، عرفان ناظمی و مس کرمان از سجاد مردانی در لیگ بهره خواهند برد.

طبق برنامه تیم‌های حاضر در گروه یک روزهای ۱۸ و ۱۹ دیماه، تیم‌های گروه دو روزهای ۲۵ و ۲۶ دی ماه به میدان می‌روند و مرحله نیمه نهایی و نهایی هم روز اول اسفندماه برگزار خواهد شد.

تگ ها


تکواندو لیگ برتر تکواندو فریبرز عسکری