ملی پوشان والیبال در تهران ماندنی شدند

سرپرست تیم‌ ملی والیبال ایران می گوید که ملی پوشان والیبال هیچ اردویی در این شرایط&#۱۶۰;سخت کرونایی در کشورهای خارجی نخواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، قرار بود ملی پوشان والیبال ایران بعد از حضور آلکنو در ایران و برگزاری یک اردو در تهران راهی روسیه شوند تا پس از برگزاری اردوی ۱۰ روزه در کازان، تیم ملی والیبال ایران به لیگ ملت ها در ایتالیا ملحق شوند.

امیر خوشخبر سرپرست تیم‌ ملی والیبال ایران در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص برنامه های تیم ملی والیبال قبل از لیگ ملت ها گفت: هیچ اردویی در این شرایط سخت در کشور های خارجی نخواهیم داشت و با توجه به طولانی بودن مسابقات لیگ ملت ها در شرایط قرنطیه، نمی توان روزی اضافه کرد که به شهر دیگری مانند روسیه رفت چرا که باید در روسیه و ایتالیا در قرنطینه قرار بگیریم و طبیعتا شرایط خوبی برای بازیکنان به خصوص از لحاظ روانی به وجود نخواهد آمد.

او افزود: آلکنو تصمیم گرفت که در تهران بمانیم و تمرینات خود را انجام دهیم و چند روز مانده به شروع لیگ ملت ها به ایتالیا اعزام شویم. احتمال می رود در ایتالیا آقای آلکنو با همکارانش صحبت کند تا بتوانیم چند بازی تدارکاتی قبل از لیگ ملت ها داشته باشیم.

مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها در گروه مردان از هفتم خرداد آغاز می‌شود و تا دوم تیر به مدت ۲۷ روز ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

سوپر لیگ روسیه تنها جام باقی مانده برای آلکنو

پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال پیکان شد

 

 

تگ ها


والیبال تیم ملی والیبال ایران والیبال