ملی‌پوش آلمانی جانشین اریکسن در تاتنهام می‌شود؟

سران تاتنهام به دنبال جانشینی برای اریکسن هستند...

سران تاتنهام به دنبال یافتن بهترین جانشین برای اریکسن هستند.

به گزارش مدال، کریستین اریکسن 27 ساله که جدایی‌اش از تاتنهام در این تابستان قطعی به نظر می‌رسد، روز چهارشنبه در گفت‌وگو با نشریه دانمارکی «اکسترا بلدت» به قطعی بودن جدایی‌اش از این تیم انگلیسی اشاره کرد، این در حالی است که مقصد بعدی وی احتمالاً رئال مادرید باشد.

بر اساس گزارش نشریه «دیلی استار» انگلیس، مائوریسیو پوچتینو سرمربی موفق تاتنهام یولیان دراکسلر را به عنوان جانشین کریستین اریکسن دانمارکی در نظر دارد، از این‌رو باشگاه تاتنهام قصد ارائه پیشنهادی 35 میلیون یورویی را به پاری‌سن‌ژرمن برای به خدمت گرفتن این هافبک آلمانی دارد.

پاری‌سن‌ژرمن برای اینکه از سوی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) بابت نقض قوانین بازی جوانمردانه ملی نقره‌داغ نشود، مجبور است در این تابستان چند بازیکن خود را در لیست فروش قرار دهد و دراکسلر می‌تواند یکی از این بازیکنان باشد.

دراکسلر 25 ساله که تا سال 2021 با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد، در فصل اخیر در 44 بازی برای این تیم فرانسوی به میدان رفت و چهار گل به ثمر رساند.

اخبار مرتبط:

جدایی قطعی اریکسن از تاتنهام

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی دیلی استار مائوریسیو پوچتینو ملی‌پوش آلمانی کریستین اریکسن یولیان دراکسلر تاتنهام لوشامپیونه فرانسه لیگ برتر فوتبال