ملی پوش اسپانیایی در سبد خرید شیاطین سرخ

سائول نیگز هافبک ملی پوش اتلتیکومادرید مورد توجه منچستریونایتد قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نشریه انگلیسی اکسپرس گزارش داد، اِد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد متقاعد شده است که این باشگاه انگلیسی می‌تواند در تابستان پیش رو سائول نیگز را از اتلتیکو مادرید به خدمت بگیرد. این نشریه اما در گزارش خود به این موضوع اشاره کرده که جذب سائول برای منچستری‌ها ارزان نخواهد بود و آنها برای اینکه این هافبک اسپانیایی را به ترکیب تیم تحت‌هدایت اوله گنار سولسشر اضافه کنند، باید رقمی در حدود ۱۳۵ میلیون پوند هزینه کنند.

این رقم قابل توجه اما وودوارد و دیگر مسئولان باشگاه منچستریونایتد را از عملی کردن این انتقال منصرف نخواهد کرد، چرا که آنها بر این باورند که هافبک اسپانیایی اتلتیکو می‌تواند گزینه خوبی برای جانشینی پوگبا باشد که شایعه پیوستنش به یکی از دو تیم رئال مادرید و یوونتوس مطرح است.

این هافبک فرانسوی تنها یک فصل دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد و بعید به نظر می‌رسد که بخواهد قراردادش را با شیاطین سرخ تمدید کند، از این رو مدیران منچستریونایتد قصد دارند با فروش او در تابستان پیش رو، بودجه لازم برای خرید جانشین وی را به دست آورند.

سائول که از سال ۲۰۱۲ عضو تیم اصلی اتلتیکو مادرید است و قرارداد فعلی‌اش با این باشگاه اسپانیایی تا سال ۲۰۲۶ اعتبار دارد، مورد توجه باشگاه منچسترسیتی هم قرار دارد.

این هافبک اسپانیایی که برای امضای قرارداد جدید هنوز با اتلتیکو به توافق نرسیده، ممکن است در تابستان پیش رو اقدام به ترک واندا متروپولیتانو کند.

سائول این فصل در ۳۷ بازی اتلتیکو را همراهی کرده که حاصل آن چهار گل زده بوده است.

بیشتر بخوانید:
مسی تایید کرد: کاهش ۷۰درصدی دستمزد بازیکنان بارسا
روزی که رونالدو برای یوونتوسی‌ها iMac خرید
بمب خبری فرانسه؛ پپ و ژاوی روی نیمکت PSG

تگ ها


سائول نیگز فوتبال جهان اتلتیکو مادرید منچستریونایتد نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات منچستر یونایتد اتلتیکو مادرید فوتبال