ملی‌پوش ایتالیایی، درخواست اول آنچلوتی از پرز

مانوئل لوکاتلی ستاره ۲۳ ساله ساسوئولو و تیم ملی ایتالیا مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، مانوئل لوکالتی محصول آکادمی فوتبال میلان است و در دوران حضور آلگری در این باشگاه و از ۱۶ سالگی توانست نخستین بازی خود برای تیم اول باشگاه را انجام دهد ولی روند پیشرفت او مطابق انتظار نبود و سال ۲۰۱۸ از میلان راهی ساسوئولو شد(یک فصل قرضی و سپس قطعی). همین انتقال فوتبال او را متحول کرد و او در ۶۴ بازی برای سبز و سیاه ها به قدری خوش درخشید که حالا مهره ثابت تیم ملی ایتالیا محسوب می شود.

درخشش او به اندازه ای بوده که اکنون دو باشگاه یوونتوس و سیتی خواهانش هستند و به این جمع حالا باید رئال مادرید را نیز اضافه کرد.

طبق ادعای گاتزتادلو اسپورت، کارلو آنچلوتی سرمربی جدید رئال از سران باشگاه درخواست کرده تا هر طور شده لوکاتلی را جذب کنند. او تا ۲۰۲۳ با ساسوئولو قرارداد دارد.

مشکل رئال اینجاست که ابتدا باید فهرست خود را خالی کند. در حال حاضر ۳۰ بازیکن با رئال قرارداد دارند و در ابتدا  باید تکلیف چند فوتبالیست از جمله مارتین اودگارد، دنی سبایوس، گرت بیل و تاکه فوسا کوبو و.... مشخص شود. فعلا یوونتوس دست بالاتر را نسبت به سیتی و رئال دارد ولی مشخص نیست در هفته های پیش رو چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. بی شک درخشش لوکاتلی در یورو ۲۰۲۰ می تواند در آینده او نقش تعیین کننده ای داشته باشد.

تگ ها


آث میلان منچستر سیتی رئال مادرید یوونتوس